Nie tylko Rihanna jest w ciąży. Te gwiazdy też rodzą w 2022 roku!

2022-02-01 10:52 ek
Rihanna
Autor: Simone Comi/IPA/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Ciąża to błogosławiony stan oraz piękna chwila w życiu niejednej osoby. Niedawno radosną nowinę przekazała światu Rihanna, która ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Okazuje się jednak, że nie tylko barbadoska piosenkarka jest w stanie błogosławionym, ale także inne gwiazdy z branży muzycznej, aktorskiej i nie tylko. Sprawdźcie które celebrytki urodzą dzieci w 2022 roku!

Ciąże gwiazd zawsze odbijają się głośnym echem w internecie. Nie ma co się dziwić, błogosławiony stan zawsze pozytywnie wpływa na niejedną osobę, a fani swoich idoli niezmiernie cieszą się z jego szczęścia. W poniedziałek 31 stycznia 2022 roku, 33-letnia piosenkarka Rihanna ogłosiła, że spodziewa się dziecka ze swoim partnerem. Jest nim A$AP Rocky, który nie raz nazwał ją miłością swojego życia. Okazuje się, że termin rozwiązania u piosenkarki to 2022 rok, jednak nie ona jedna zostanie mamą właśnie w tym czasie. Które gwiazdy show-biznesu, muzyki i filmu spodziewają się dziecka? O tych ciążach jest teraz bardzo głośno!

Sara James jak Rihanna w ESKA Live! Ciarki gwarantowane

Ciąże gwiazd - kto rodzi w 2022 roku?

W ubiegłym 2021 roku, na świat przyszła pociecha Idy Nowakowskiej, Klaudii Halejcio, Agnieszki Włodarczyk, Żakliny Ta Dinh, Magdaleny Stępień, Ashley Tisdale, Cardi B czy też Emmy Stone. Kto zostanie szczęśliwą mamą w 2022 roku? Obok Rihanny znajdują się także inne gwiazdy. Przyszłe mamy znajdziecie w naszej galerii. Na ten widok buzia się cieszy!

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE