Ukradł psy Lady Gagi i strzelał do jej ochroniarza. Został skazany na ponad 20 lat więzienia!

2022-12-07 15:48 Adrian Rybak
Lady Gaga
Autor: John Rainford/Cover Images/East News Lady Gaga walczyła o odzyskanie psów. Sprawca pójdzie do więzienia

Lady Gaga stała się bohaterką serwisów informacyjnych w lutym 2021, kiedy ogłosiła, że skradziono jej ukochane psy. Ogłosiła wtedy nagrodę o wartości 500 tysięcy dolarów. To jednak nie był koniec dramatu, ponieważ napastnik postrzelił jej ochroniarza. Mężczyznę udało się namierzyć, a teraz usłyszał wyrok. Przez wiele lat nie będzie mógł cieszyć się wolnością!

Lady Gaga może już spać spokojnie. Mężczyzna, który w zeszłym roku napadł na jej ochroniarza oraz porwał jej psy, usłyszał już wyrok. Chodzi o wydarzenia z lutego 2022. Na Twitterze artystki pojawił się post, w którym poinformowała, że jej buldogi Koji i Gustav zostały porwane. Ogłosiła, że podaruje 500 tysięcy dolarów osobie, która je znajdzie. Całe zajście było bardzo niebezpieczne, ponieważ do porwania doszło, kiedy psy były pod opieką ochroniarza gwiazdy. Ryan Fischer został napadnięty podczas spaceru z pupilami. Jeden z napastników strzelił do niego. Mężczyzna trafił do szpitala, gdzie przeszedł operację usunięcia części płuca. Walczył o życie. Lekarze mówili, że najważniejsze są pierwsze 24 godziny. Na szczęście udało mu się wyzdrowieć.

Lady Gaga w szczytowej formie. Byłem na Chromatica Ball Tour w Niemczech i... [RELACJA]

Lady Gaga - jak zmieniała się gwiazda muzyki pop?

Lady Gaga - znamy wyrok napastnika jej ochroniarza

Napastnikami Ryana i psów Lady Gagi byli James Jackson, Jaylin White i Lafayette Whaley. Później okazało się, że w sprawę zamieszana była również Jennifer McBridge, która przewiozła buldogi. W grudniu 2022 zapadł wyrok dla Jacksona, który strzelił do ochroniarza. Mężczyzna ma zaledwie 20 lat. Oskarżany był o próbę zabójstwa. Nie przyznał się do tego zamiaru, ale potwierdził, że chciał spowodować szkody. James został skazany na 21 lat pozbawienia wolności. Za kratkami spędzi więc drugie tyle swojego życia.

Chwile grozy na koncercie Lady Gagi. Ze łzami w oczach uciekła ze sceny!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE