Magdalena S.

i

Autor: Polsat Była uczestniczka "Love Island" zatrzymana za przemyt narkotyków

Celebryci

Uczestniczka "Love Island" może zostać skazana na 7 lat więzienia. Dopuściła się poważnego przestępstwa

2024-07-10 12:39

Magdalena S., która zdobyła popularność dzięki udziałowi w trzecim sezonie programu "Love Island", teraz znalazła się w centrum uwagi za sprawą swojej przestępczej działalności. Celebrytka została zatrzymana na lotnisku Heathrow w Londynie w związku z przemytem narkotyków.

Magdalena S. zyskała rozgłos dzięki udziałowi w popularnym reality show "Love Island". Dzięki swojej charyzmie i osobowości zaskarbiła sobie sympatię widzów, co przyczyniło się do jej popularności w mediach społecznościowych. Po zakończeniu programu postanowiła wyjechać do Wielkiej Brytanii, gdzie rozpoczęła nowy rozdział w swoim życiu. Zdecydowała się na założenie firmy specjalizującej się w wynajmie luksusowych jachtów w Dubaju, co wydawało się być obiecującym przedsięwzięciem. Rzeczywistość okazała się jednak znacznie mroczniejsza. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Te polskie gwiazdy miały problemy z prawem. Za co usłyszeli wyroki?

Aktorzy, którzy popełnili ciężkie przestępstwa i trafili za kratki | To Się Kręci #27

Była uczestniczka "Love Island" przyznała się do winy

Jak podaje serwis "Independent", Magdalena S. została zatrzymana na lotnisku Heathrow w Londynie w ramach operacji narkotykowej "Matrix", której celem było rozbicie gangu przemytników kokainy. Narkotyki miały być sprzedawane za pośrednictwem platformy Amazon. Brytyjski dziennik "The Sun" ujawnia, że już rok wcześniej policja przechwyciła kilogram kokainy, co stało się początkiem szeroko zakrojonego śledztwa.

Podczas analizy przejętych telefonów i wiadomości na WhatsAppie, funkcjonariusze odkryli powiązania Magdaleny S. z kluczowymi członkami gangu. W wyniku tych działań, celebrytka została oficjalnie oskarżona o przewożenie narkotyku klasy A od marca 2022 roku do maja 2023 roku. Przed sądem w Carlisle Magdalena S. przyznała się do winy.

Co grozi Magdalenie S. za przemyt narkotyków?

Zgodnie z brytyjskim prawem, przewożenie narkotyków klasy A jest poważnym przestępstwem, za które grozi surowa kara. Magdalena S. może zostać skazana na siedem lat więzienia, grzywnę lub obie kary łącznie. Obecnie przebywa w areszcie, oczekując na dalsze kroki w sprawie i ostateczny wyrok sądu.