Arek i Oskar z Prince Charming

i

Autor: TVN Arek i Oskar z Prince Charming

Uczestnicy Prince Charming ZAKOCHALI SIĘ W SOBIE! Kto jest razem?

2021-12-27 14:09

Pierwsza edycja programu Prince Charming skończyła się już jakiś czas temu. I jak się okazuje skończyła się nie tylko jednym szczęśliwym związkiem… Niektórzy uczestnicy się w sobie zakochali. Kto taki? Przeczytajcie i zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Pierwsza edycja gejowskiego programu randkowego Prince Charming za nami. Okazała się ona prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Na platformie Player.pl oglądały ją prawdziwe tłumy. Losy uczestników poruszały wiele osób. Finalnie okazało się, że tytułowy książę, Jacek Jelonek wybrał uczestnika, który skradł jego serce. Został nim Oliwer Kubiak. Panowie są w szczęśliwym związku do dzisiaj. 

Okazuje się jednak, że nie tylko oni opuścili program z miłością. Zaiskrzyło również pomiędzy dwójką uczestników. 

Sara James o Eurowizji Junior 2021. Nie pojechała po to, by wygrać!

W Prince Charming poznali się Arek Studziński i Oskar Stańczak. W samym programie nie było między nimi większych uczuć. Po opuszczeniu hiszpańskiej willi okazało się jednak, że panowie nieźle się dogadują. Na tyle dobrze, że zostali parą. 

Widać to na filmikach, które Arek zamieszcza na TikToku. 

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Muszę zrezygnować z udziału w programie. Zaczynam pracę nad nową muzyką i jak wchodzę do studia przed południem, potrafię z niego wyjść dopiero o czwartej nad ranem. Nie sądzę, by udało mi się pogodzić to z kolejną edycją. Kim jestem?