Tyga ma romans z byłą Tristana Thompsona?! Jordan Craig świętowała z raperem jego urodziny

2018-11-23 7:00

Raper robi wszystko, żeby być bliżej Kardashianów? 

Miłosne historie rodziny Kardashian i osób z ich otoczenia to prawdziwa telenowela! Dosłownie każdy z nich ma jakieś miłosne przeboje. Zaczynając od głowy rodziny Kris Jenner a kończąc na najmłodszej Kylie Jenner.

>> Kim Kardashian i Kanye West znów chodzą na terapię. Tylko specjaliści mogą im pomóc?

Zza oceanem pojawiły się plotki, że Tyga (były facet Kylie Jenner i przy okazji Blac Chyny z którą ma dziecko. Rob Kardashian też ma z nią dziecko) spotyka się z … Jordan Craig!

Jordan Craig to była partnerka Tristana Thompsona (obecnie Tristan związany jest z Khloe Kardashian). Koszykarz ma dziecko i z Jordan i z Khloe!

Jeśli naprawdę Tyga i Jordan mają się ku sobie, to powoli producenci filmowi będą mogli się zastanawiać, czy przypadkiem nie jest to dobry materiał na film. ;)

Wygląda na to, że Tyga nie może pogodzić się z rozstaniem z Kylie, bo dziwnym trafem zawsze znajduje się w pobliżu słynnej rodziny.

Tyga i Jordan Craig zostali zauważeni razem na przyjęciu rapera z okazji jego 29 urodzin. Razem z innymi osobami bawili się w klubie w Delilah w West Hollywood.

TYGA JEDNAK NIE MA ROMANSU Z LINDSAY LOHAN?

Osoba z otoczenia Tygi i Jordan twierdzi, że relacja między nimi to nic poważnego, jednak kolega Craig uważa, że istnieje między nimi wyjątkowa więź, a Jordan jest otwarta na zbudowanie poważniejsze relacji z raperem.

Warto wspomnieć, że parę dni temu pojawiły się plotki o romansie rapera z Lindsay Lohan.

>> Lindsay Lohan i Tyga to nowa para? Publicznie flirtują

My już powoli zaczynamy się gubić w tym wszystkim… Jak myślicie, Tyga i Jordan Craig będą mieli romans?

Wyświetl ten post na Instagramie.
Be a little more you & a lot less “them” 🖤 @Fashionnova Post udostępniony przez 🏆ℐℴ ℛđƴ.ℭ🏆 (@alleyesonjordyc)
Tyga w Ferrari
Autor: (c)INFPHOTO/BULLS Bulls Tyga w Ferrari

Zobacz też: 

NAJNOWSZE