Twoja Twarz Brzmi Znajomo, 24-09-2021: Kto wygrał odcinek 3? ZOBACZ ZDJĘCIA!

2021-09-24 22:30 mm
Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odcinek 3 z 24 września 2021 roku
Autor: Polsat / Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Co działo się w trzecim odcinku show Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Kto wygrał w piątek 24-09-2021 roku? Zobaczcie relację z kolejnej odsłony muzycznego show Polsatu i sprawdźcie, za kogo tym razem poprzebierały się polskie gwiazdy! Wszystkie metamorfozy i opisy występów znajdziecie już teraz na Hotplota.pl!

Za nami odc. 3 programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. W piątek 24.09.2021 r. kolejny raz mogliśmy przekonać się, że polskie gwiazdy mają wiele twarzy i wciąż potrafią nas czymś zaskoczyć :)

Kto wygrał trzeci odcinek muzycznego show Polsatu? Który z uczestników najmocniej rozgrzał scenę i porwał jury Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Już wszystko jasne!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - metamorfozy odcinka

Trzeci odcinek show otworzyli prowadzący, czyli Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor jako Charles & Eddie i zaśpiewali utwór „Would I Lie To You”. Nasi prowadzący w tym wykonaniu byli bardzo uroczy!

Na naszej scenie jako pierwsza wystąpiła Basia Kurdej-Szatan. Tym razem wcieliła się w postać sanah i zaśpiewała utwór „etc.”

Było romantyczne i jakże dziewczęco!

Jesteś tak wspaniała i słodka jako ta sanah. Wydaje się , że to jest twoje drugie wcielenie. Barwa głosu jest zadziwiająco podobna

– zachwyciła się Małgorzata Walewska.

Genialnie zrobiłaś głos sanah. Kapitalnie odtworzyłaś klip i klimat

– dodała Katarzyna Skrzynecka. A Michał Wiśniewski dodał, że w występie Basi zobaczył naturalność, "która jest zawsze kluczem do sukcesu".

Drugim uczestnikiem był Chris Cugowski. Aktor wykonał utwór „Welcome to the jungle” i zachwycił wszystkich! Było głośno, dziko i ostro! Po tym występie Basia Kurdej-Szatan padła przed Chrisem na kolana! Natomiast w rozmowie z Maciejem Dowborem Chris przyznał, że bardzo ucieszył się na to wykonanie.

Jak ty się człowieku tu odpaliłeś. Czekałem na ten moment i naprawdę to jest to. Uwielbiam cię w takiej muzie

– zachwycał się Gromee.

Będę musiał to nagranie skasować po powrocie do domu, żeby żona nie zobaczyła tej klaty bo mnie wymieni na lepszy model

– żartował Michał Wiśniewski.

Chris Cugowski jako Axl Rose z Guns N’Roses
Autor: Polsat

Następnie, w bardzo zaskakującej roli wystąpiła Paulina Sykut-Jeżyna, która wcieliła się w raperkę Nicki Minaj. Prezenterka wyrapowała piosenkę „Anaconda”. Było bardzo HOT!

Katarzyna Skrzynecka była zachwycona i powiedziała, że występ Pauliny był niezwykle seksowny i erotyczny, oraz zawodowy pod względem choreografii i wokalu.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - metamorfozy z 24.09.2021 r.
Autor: Polsat / Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Czwartym uczestnikiem był Robert Janowski. Aktor wprowadził nas w przepiękny, romantyczny nastrój wykonując jeden z największych hitów Lionela Richiego - „Say you, say me”.

Za to wykonanie otrzymała owacje na stojąco od całej czwórki jury.

W ogóle nie wystawałeś zza tej postaci. Naprawdę! Ani głosowo, ani w żadne sposób. No pokazujesz tu wielki talent od samego początku. I to jest pierwszy raz dla mnie, kiedy się tak stopiłeś z rolą. Super!

– powiedziała oczarowana Małgorzata Walewska.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - metamorfozy z 24.09.2021 r.
Autor: Polsat / Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Kasia Łaska zaskoczyła nas wykonaniem utworu z repertuaru, którego nikt by się po niej nie spodziewał… Zaśpiewała piosenkę disco polo „Bara Bara” zespołu Milano. Tym występem rozruszała całą publiczność w studio i Michała Wiśniewskiego.

Kaśka, wpisałaś się w to idealnie. Wyglądasz jak Bogdan! Przyjąć to wyzwanie to też jest zacne, i nie zbagatelizować tego, tylko w pełni przekazać całą tę charyzmę, którą mają ci wykonawcy, co było widać po publiczności

– powiedział Michał Wiśniewski.

Aktor Adam Zdrójkowski wcielił się w postać Gipsy Kings i wykonał utwór „Bamboleo”. W tej roli był absolutnie fenomenalny! Na scenie był power i super zabawa.

Adam, Ty wcześniej w ogóle nie śpiewałeś, nie miałeś doświadczenia wokalnego, a Ty totalnie potrafisz podrobić te wokale. To jest niesamowite! Ty jesteś jakimś kosmitą! Z każdym utworem się tak rozwijasz tutaj, że naprawdę duże brawa!

– powiedział Gromee.

Klara Williams zaśpiewała superhit lat 80-tych „Sun of Jamaica” zespołu Goombay Dance Band. Po raz pierwszy w programie wcieliła się w postać mężczyzny i wybrnęła z tego zadania wyśmienicie.

Ja uważam, że Klara była znakomita. Skradła moje serce! Po prostu jesteś aż tak brzydka, że aż ładna

– zażartowała Małgorzata Walewska.

Ostatnim uczestnikiem odcinka 3 Twoja Twarz Brzmi Znajomo był Tomasz Ciachorowski, który tym razem wcielił się w postać Olka Klepacza z Formacji Nieżywych Schabuff i zaśpiewał piosenkę „Ławka”.

Jesteś cudnym Olkiem, Tomek! Naprawdę. Moim zdaniem to była świetna rola, słyszałam głos Olka Klepacza!

– zachwycała się Kasia Skrzynecka.

Jak do tej pory, to jest najlepszy Twój występ. Bardzo mi się to podobało

– dodał Michał Wiśniewski.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - metamorfozy z 24.09.2021 r.
Autor: Polsat / Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Chris Cugowski zwycięzcą odcinka

Wszystkie występy z 24.09.2021 r. podobały się jurorom, ale chyba nikt nie miał wątpliwości, że najwięcej emocji wzbudził Axl Rose! Odcinek trzeci TTBZ wygrał Chris Cugowski, a czek na 10 tysięcy złotych przekazał na rzecz Bartka Przychodzkiego z Fundacji Się Pomaga.

Po trzech odcinkach jesiennej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo tabela wyników wygląda następująco:

  1. Chris Cugowski
  2. Robert Janowski
  3. Tomek Ciachorowski
  4. Basia Kurdej–Szatan
  5. Adam Zdrójkowski
  6. Klara Williams
  7. Paulina Sykut–Jeżyna
  8. Kasia Łaska

Zobaczcie zdjęcia z odc. 3 show i wszystkie metamorfozy z 24 września!

ESKA XD #032 - PRZYSIĘGA, KOBIECE SAMOCHODY, LEWANDOWSKI, DRAKE
NAJNOWSZE