Taniec z gwiazdami. Kto odpadł 20 września? Wyniki odcinka 4 online

2021-09-21 7:14 mm
Taniec z gwiazdami - Iza Małysz
Autor: WBF / Polsat

Za nami odcinek 4. jesiennej edycji show "Taniec z gwiazdami"! Kto odpadł z programu 20 września? Która z par dwunastej edycji Dancing With The Stars zaprezentowała się najgorzej i musiała opuścić parkiet? Wyniki trzeciego odcinka "Tańca z gwiazdami" z 20 września 2021 r. znajdziecie na Hotplota.pl.

W poniedziałek 20.09.2021 r. obejrzeliśmy czwarty już odcinek "Tańca z gwiazdami 12". Taneczne emocje rozkręcają się na dobre i z każdym następnym tygodniem zbliżamy się do wielkiego finału. Kto w tym roku odbierze Kryształową Kulę? Taneczne umiejętności większości gwiazd tej edycji rosną z odcinka na odcinek, ale reguły są nieubłagane: ktoś musi odpaść z programu...

Kto tym razem zaprezentował się najlepiej, a czyj taniec nie za bardzo spodobał się jurorom?

Przypomnijmy - w poprzednim odcinku Tańca z gwiazdami (13 września) musieliśmy pożegnać się Radkiem Liszewskim i towarzysząca mu Lenką Klimentovą! Wcześniej z programu odpadali: Wojciech Węcławowicz czyli Fit Oldboy i jego tancerka, Paula Biernat (6 września) oraz Denis Urubko i towarzysząca mu na parkiecie Janja Lesar (30 sierpnia).

Taniec z gwiazdami 2021. Kto odpadł w odc. 4?

W poniedziałek 20 września na parkiecie zobaczyliśmy zmagania 7 par. Jeszcze przed startem 4. odcinka doszły nas niepokojące wieści o pierwszych poważnych kontuzjach na planie show. Czy problemy zdrowotne zaważyły na wynikach odcinka?

W odc. 4 programu "Taniec z gwiazdami 12" walczyło 7 par. W poniedziałek 20 września swoje umiejętności taneczne zaprezentowali:

  • Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz
  • Sylwia Bomba i Jacek Jeschke
  • Łukasz „Juras” Jurkowski i Wiktoria Omyła
  • Magdalena „Kajra” Kajrowicz-Zapała i Rafał Maserak
  • Izabela Małysz i Stefano Terrazzino
  • Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz
  • Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski

Kto odpadł z "Tańca z gwiazdami" 20 września?

Wyniki odcinka 4 prawdopodobnie zaskoczyły sporą część widzów, bo z show pożegnała się uczestniczka, która przez wielu uważana była za faworytkę tej edycji! Niestety kontuzje dały się we znaki i przeważyły na wynikach 4. odcinka Dancing With The Stars. Program "Taniec z gwiazdami" tym razem opuścili Iza Małysz i towarzyszący jej Stefano Terrazzino!

ESKA Live: Shanguy zaśpiewali swój hit Desolee. Takie wykonania jeszcze nie słyszeliście!
NAJNOWSZE