Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2019: Lista uczestników robi wrażenie! [SZCZEGÓŁY]

2019-02-09 14:00 DR
Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski - prowadzący Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2019 / zdjęcie ilustracyjne
Autor: Facebook / Twoja Twarz Brzmi Znajomo Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski - prowadzący Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2019 / zdjęcie ilustracyjne

To jeden z tych programów, który widzowie wręcz uwielbiają. Mimo, że przed nami już jedenasta edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo, widzowie za każdym razem chętnie oglądają zmagania uczestników. Tym razem do programu zaproszono osiem gwiazd. Wśród nich między innymi Elżbieta Romanowska, Sebastian Karpiel-Bułecka czy Ekskluzywny Menel. Szczegóły znajdziecie na Hotplota.pl.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to jeden z najpopularniejszych programów telewizji Polsat. Pomijamy oczywiście Taniec z Gwiazdami, bo ten chyba nie ma sobie równych ;) Wychodzi więc na to, że Polacy oprócz tańca uwielbiają oglądać zmagania gwiazd, które wcielają się w swoje koleżanki i kolegów z branży. I tak przed nami już jedenasta edycja programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Jego prowadzącymi niezmiennie będą Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor, a uczestników oceniać będzie jury, w skład którego wchodzą: Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Walewska, Paweł Królikowski i Kacper Kuszewski.

Uczestnicy więc wiedzą już czego mogą spodziewać się po jurorach. Jednak kto wystąpi w jedenastej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Szczegóły sprawdzicie na Hotplota.pl poniżej! 

Odpowiadamy więc na pytanie, które może nurtować wielu z Was – kto wystąpi w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2019? Będą to: Elżbieta Romanowska, Iga Krefft, Katarzyna Dąbrowska, Marta Wiejak, Kamil Pawelski (Ekskluzywny Menel), Stanisław Karpiel-Bułecka, Kazimierz Mazur i Antek Smykiewicz.

LOVE IS IN THE AIR! <3
Julia Wieniawa, Aleksander Baron

Autor: East News; Agnieszka Sniezko/East News

Czyżby piękna piosenkarka pocieszyła się po rozstaniu z Antkiem Królikowskim? Szybko poszło! ;) 

Do tej pory program Twoja Twarz Brzmi Znajomo emitowany był w telewizji Polsat w sobotnie wieczory. Biorąc pod uwagę przyzwyczajenia widzów, niewykluczone, że władze stacji nie zdecydują się na radykalne zmiany w porach emisji programu. Będziecie oglądać program Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2019? Jego premiera już wiosną!

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE