Julia Wieniawa i Baron randkują! Pasują do siebie? [SONDA]

2019-02-08 14:37
Julia Wieniawa, Aleksander Baron
Autor: East News; Agnieszka Sniezko/East News

Żaden z fanów chyba nie spodziewał się, że po rozstaniu z Antonim Królikowskim Julia Wieniawa będzie długo singielką. Atrakcyjna gwiazdka nie narzeka na brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej, a ostatnio przyłapano ją na randce z samym Baronem z Afromental. Czy to już coś poważniejszego?

Julia Wieniawa to obecnie najatrakcyjniejsza gwiazda "do wzięcia" w polskim show biznesie. Po rozstaniu z Antonim Królikowskim celebrytka nie cieszyła się długo życiem zdeklarowanej singielki. Już kilka dni po zakończeniu jej związku media zaczęły plotkować na temat jej relacji z byłym, Nikodemem Rozbickim. Tym razem jednak plotkarze mają znacznie bardziej gorący temat do omawiania - Julię Wieniawę widziano z Baronem!

Gitarzysta Afromental jest 15 lat starszy od Julii Wieniawy. Aleksander Baron to jednak nie pierwszy jej sporo starszy znajomy - wystarczy przypomnieć, że 10 lat różnicy dzieliło ją i Antka Królikowskiego. Muzyka i aktorkę przyłapano podczas randki (?) w jednej z warszawskich knajpek.

HOT TEMAT
Anna Popek miała wypadek

Autor: VIPHOTO/East News, MICHAL WOJCIECHOWSKI/REPORTER

Anna Popek miała groźny wypadek na autostradzie! Cudem uniknęła śmierci

Julia Wieniawa i Baron - co ich łączy?

Zdjęcia Julii Wieniawy i Barona rozmawiających w niemal pustej knajpce opublikował Pudelek. Co łączy tę dwójkę? Tego możemy się przez dłuższy czas nie dowiedzieć, bowiem Baron słynie z tego, że nie dzieli się w sieci szczegółami ze swojego życia prywatnego. Na Instagramie muzyka próżno szukać jakichkolwiek zwierzeń czy zdjęć z najbliższymi - Baron zdecydowanie woli pokazywać fanom swoje życie zawodowe.

Również nauczona doświadczeniem z poprzedniego związku Julia Wieniawa może nieco pohamować się z ogłaszaniem nowego związku - oczywiście pod warunkiem, że między tymi dwojga naprawdę zaiskrzy.

Julia Wieniawa - hotplota.pl
Autor: Mateusz Jagielski/East News
Tomson i Baron
Autor: wbf

Zobacz też:

NAJNOWSZE