Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13: UCZESTNICY. Kto wystąpi w TTBZ 2020?

2020-01-22 14:21 kp

Fani programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo z niecierpliwością czekają na nową odsłonę programu - Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2020. Już po raz trzynasty znani i lubiani celebryci będą wcielać się w największe gwiazdy świata i występować przed widzami i jurorami. A kto wystąpi w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13? Uczestnicy są już znani.

To już oficjalne - przed nami Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2020! Lubiany przez widzów program powróci na ekrany wraz z wiosenną ramówką Polsatu i już dziś możemy być pewni, że nie zabraknie emocji. Te zapewnią oczywiście uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13. A kto wystąpi w nowej odsłonie show?

Twórcy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2020 zdradzili właśnie, kto wystąpi w nowej edycji programu. Polsatowi udało się zebrać bardzo interesującą grupę utalentowanych uczestników. Nie zapominajmy przy tym, że to jedno z najtrudniejszych show w polskiej telewizji - wymaga nie tylko świetnych zdolności wokalnych, ale i aktorskich. Kto wystąpi w Twoja Twarz Brzmi znajomo 13?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 - uczestnicy

Przypomnijmy, że w TTBZ uczestnicy w każdym tygodniu wcielają się w inną gwiazdę muzyki, a za zadanie mają jak najwierniejsze odtworzenie jej śpiewu i maniery scenicznej. Zadanie nie należy do łatwych, bo w grę nie wchodzi żaden playback, a uczestnicy mają na sobie często ciężkie warstwy charakteryzacji. Za swoje występy gwiazdy otrzymują punkty od jurorów i innych uczestników.

Czas zdradzić, kim są uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2020. Kto wystąpi w programie?

1. Czadoman

... czyli Paweł Dudek -  król dyskotek! Hity „Ruda tańczy jak szalona”, „Chodź na kolana” czy „Hej, hej bawmy się” rozgrzewają polskie parkiety. Jego teledyski obejrzano na YouTube ponad 300 milionów razy, a debiutancka płyta „Czadomania” pokryła się podwójną platyną.

2. Maurycy Popiel 

... zawładnął sercami damskiej publiczności zarówno w „Pierwszej miłości” jak i w „M jak miłość”. Śpiewa od najmłodszych lat - w dzieciństwie był członkiem Chóru Chłopięcego Filharmonii Krakowskiej, a jako nastolatek Chóru Katedry Wawelskiej.

3. Filip Gurłacz

... uczył się od wielkich twórców polskiego kina: w „Mieście 44" Jana Komasy zagrał odważnego powstańca a w „Powidokach" Andrzeja Wajdy - studenta charyzmatycznego malarza Strzemińskiego, u boku Bogusława Lindy. Obecnie możemy oglądać Filipa jako intryganta Oscara w hicie Polsatu „Pierwsza miłość” i najnowszym sezonie „Watahy”.

>> Taniec z gwiazdami 11: Sylwia Lipka uczestniczką? Kolejna gwiazda internetu w TzG!

4. Karol Dziuba

... to przede wszystkim aktor teatralny. Jesienią ubiegłego roku jako Jerzy Zajdler, kochanek serialowej Marty (Weronika Rosati) w „Zawsze warto” zelektryzował fanki serialu, które z niecierpliwością czekają na 2. sezon produkcji Polsatu.

5. Gosia Andrzejewicz

... popularna piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów, współpracowała nawet ze światową gwiazdą lat 90. Mowa oczywiście o Dr Albanie, z którym nagrała singiel „Lover Boy”. Jej własne utwory: „Słowa”, „Pozwól żyć” czy „Trochę ciepła” szybko poszybowały na szczyty list przebojów stacji radiowych i telewizyjnych.

6. Marta Gałuszewska

... to obiecująca młoda wokalistka o pięknym uśmiechu i charakterystycznych kolorowych włosach, która szturmem podbija polską scenę muzyczną! Zaczynała na ulicach największych miast Polski, a także w trójmiejskich i wrocławskich lokalach. Ulica przerodziła się w wygraną „The Voice of Poland” i kontrakt z dużą wytwórnią muzyczną, a to z kolei przekuło się w platynowy debiutancki singiel „Nie Mów Mi Nie” oraz koncerty w całym kraju.

7. Natalia Avelon

... Polka, którą pokochali Niemcy. Aktorka i wokalistka, która wspólnie z Ville Valo, wokalistą zespołu HIM wylansowała przebój „Summer Wine”. Hit znalazł się w czołówkach europejskich list przebojów oraz zdobył Platynową Płytę.

8. Kamila Boruta

... jej zawodowa przygoda z Teatrem Rampa, słynącym z doskonałych musicali i widowisk muzycznych, trwa już 13 lat! Stale współpracuje również z Teatrem Capitol w Warszawie. Najbardziej znana telewidzom między innymi z głównej roli w serialu Czwórki – „Miłość na zakręcie”.

Zobaczcie zdjęcia wszystkich uczestników Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13!

NAJNOWSZE