Taniec z gwiazdami 11: Sylwia Lipka uczestniczką? Kolejna gwiazda internetu w TzG!

2020-01-20 18:07 kp
Sylwia Lipka
Autor: WBF

Po Angelice Musze, Gimperze i Magdzie Beredzie przyszedł czas na kolejną gwiazdę internetu w Tańcu z gwiazdami 2020. W sieci pojawiły się informacje, zgodnie z którymi w show zatańczy Sylwia Lipka - doskonale znana wszystkim stałym bywalcom social mediów. Dla tych mniej zorientowanych sprawdzamy, kim jest Sylwia Lipka!

Polskie media prześcigają się w ostatnich tygodniach w ujawnianiu kolejnych potencjalnych uczestników Tańca z gwiazdami 11. Emocje rosną z każdym dniem zbliżającym nas do wejścia wiosennej ramówki Polsatu. Przypomnijmy, że dotąd plotkowało się o uczestnictwie w Tańcu z gwiazdami 2020 m.in. Tomasza Oświecińskiego czy Julii Wieniawy. Sami twórcy programu potwierdzili już dwie gwiazdy show - Annę Karwan i Marcina Bosaka.

Tym razem Fakt donosi, że kolejną uczestniczką Tańca z gwiazdami 11 została Sylwia Lipka? Kim jest?

Sylwia Lipka w Tańcu z gwiazdami 11

Fakt dotarł do osoby z produkcji Tańca z gwiazdami 2020, która potwierdziła tabloidowi, że Sylwia Lipka wystąpi w programie.

Sylwia bardzo ucieszyła się na tę propozycję, bo uwielbia tańczyć. Od lat prężnie działa muzycznie, więc umiejętności nabyte w programie będzie mogła wykorzystać podczas swoich przyszłych występów. Nie może się doczekać startu treningów, ale jest zestresowana, bo wciąż nie wie, z kim będzie tańczyć

- zdradził informator tabloidu.

Kim jest Sylwia Lipka? To 24-letnia piosenkarka i youtuberka, ciesząca się sporą popularnością w sieci. Jej profil na Instagramie śledzi prawie 900 tysięcy osób, jednak największe wrażenie robią wyniki jej profilu na Youtubie. Piosenki Sylwii Lipki mają w serwisie po kilka milionów wyświetleń - by wymienić chociażby numery Zapomnieć Chcę (prawie 7 milionów), Zobacz (prawie 5 milionów) czy Kalkulacje (2,3 miliony). W sierpniu 2019 roku Sylwia Lipka wydała swój trzeci studyjny album pt. Wbrew Pozorom.

Będziecie jej kibicować?

Wyświetl ten post na Instagramie.
feels so good to dance again. ✨🌸 Post udostępniony przez sylwia mia lipka :): (@sylwialipka_music)
Wyświetl ten post na Instagramie.
możemy wypić herbatę. albo dwie. 🥰 Post udostępniony przez sylwia mia lipka :): (@sylwialipka_music)
NAJNOWSZE