Trybson i Eliza Trybała

i

Autor: AKPA / Screen/Instagram/pawel_trybson_trybala Trybson i Eliza Trybała świętują ósme urodziny córki Victorii

Trybson i Eliza bawili się na ósmych urodzinach córki. Rodzice spełnili każdą zachciankę córki

2022-10-11 11:46

Trybson i Eliza zorganizowali huczne urodziny swojej pierworodnej córce, Victorii. Dziewczynka włożyła suknię z salonu ślubnego, a na sali zabaw czekała na gości moc atrakcji. "Impreza była wystrzałowa".

Paweł Trybała, znany jako Trybson i Eliza Trybała, wcześniej Wesołowska, poznali się na planie kontrowersyjnego telewizyjnego show, Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy. Program cieszył się olbrzymią popularnością, choć jego formuła nie była zbyt ambitna. Na antenie, grupa świeżo poznanych znajomych bawiła się w najlepsze korzystając z uroków miejskich klubów nocnych, rozmowy uczestników były wyjątkowo wulgarne, a czasami zdarzał się również przygodny seks.

Paweł i Eliza zapałali do siebie głębszym uczuciem, a po zakończeniu programu postanowili kontynuować znajomość. W 2017 roku zdecydowali się na ślub. Owocem ich miłości są dwie córki: Victoria i Kornelia.

Córka Trybsona i Elizy dostała wszystko, czego sobie zażyczyła

Trybson wraz z żoną, Elizą zorganizowali swojej starszej córce, Victorii, niezapomniane urodziny. Wszystko odbyło się tak, jak zamarzyła sobie solenizantka. Impreza odbyła się w warszawskim Parku trampolin, gdzie dzieciaki mogły oddać się skocznemu szaleństwu. Ośmiolatka mogła również liczyć na tort z własnym wizerunkiem i masę balonów, a wszyscy obecni mogli dla zabawy wykonać brokatowe tatuaże. Mama zadbała również o to, aby jej córka czuła się wspaniale w swojej kreacji, dlatego też jej sukienka została uszyta na specjalne zamówienie w salonie sukien ślubnych

Nie zabrakło również wzruszających życzeń od dumnych rodziców.

Córeczko ! Życzę Ci samych cudownych ludzi wokoło ! Bądź szczęśliwa radosna całe życie ! A jeśli ktokolwiek spróbuje zrobić coś , żebyś poczuła się gorzej to tata szybko takiej osobie skopie tyłek. Mam nadzieje, że zawsze docenisz córcia, że tata będzie zawsze zaangażowany w codzienne Twoje wychowywanie, będę obecny przy Tobie w każdych dobrych, ale i trudnych chwilach. Mam nadzieje, że zawsze będę dla Ciebie dobrym kompanem do zabaw. Oprócz tego, że jestem tatą, będę zawsze również Twoim przyjacielem ! Pamiętaj. Kocham - napisał Trybson na Instagramie.

Pierwszy raz na siłowni z Kasią Węsierską. TEGO nie rób! | ESKA XD - Fit vlog #59