Tromba z Ekipy - wiek, auto, dziewczyna. Kim jest Mateusz Trąbka?

2021-10-28 14:04 mm
Tromba - Mateusz Trąbka, Ekipa
Autor: youtube.com / Tromba

Kim jest Tromba czyli Mateusz Trąbka z Ekipy? Jakie ma hobby, ile ma lat, czy ma dziewczynę? Jakim autem jeździ Tromba i czego pozostali członkowie Ekipy najbardziej mu zazdroszczą? Zobaczcie najważniejsze informacje i jednym z najpopularniejszych polskich youtuberów i instagramerów!

Spis treści

  1. Tromba - wiek
  2. Skąd pochodzi Tromba?
  3. Tromba - dziewczyna
  4. Tromba i jego auto
  5. Jakie hobby ma Tromba?

Według najnowszych raportów niekwestionowaną królową i królem polskiego Instagrama są Wersow i Friz czyli najbardziej rozpoznawalna para Ekipy. Ale to nie jedyni twórcy znanej paczki, którzy znaleźli się w pierwszej dziesiątce najbardziej skutecznych polskich gwiazd Insta. Blisko podium, tuż za Anną Lewandowską i Sylwią Przybysz, uplasował się Tromba czyli Mateusz Trąbka.

Kim jest i co o nim wiemy? Poznajcie najważniejsze fakty o Trombie!

Tromba - wiek

Ile lat ma Mateusz Trąbka? Tromba jest tylko o dwa miesiące i jeden dzień młodszy od założyciela Ekipy, czyli Friza. Mateusz Trąbka urodził się 14 kwietnia 1996 roku, a więc w 2021 roku skończył 25 lat.

>> Ile Friz zapłacił za pierścionek zaręczynowy dla Wersow? Sporo…

Skąd pochodzi Tromba?

Rodzinne miasto Mateusza to Kraków. To właśnie tam Tromba poznał Friza, kiedy obaj panowie ganiali po mieście w poszukiwaniu... Pokemonów ;)

Dawid Kwiatkowski wzrusza śpiewając Proste. [ESKA Live]

Tromba - dziewczyna

Czy Mateusz Trąbka ma dziewczynę? Pewnie niejedna fanka Ekipy zastanawia się, czy przystojny kolega Friza z tatuażem przy oku jest wolny.

Niestety, fanki, które zawiesiły oko na Trombie, musimy niestety rozczarować. Mateusz ma dziewczynę - Tromba spotyka się z Marcysią.

Sonda
Członkowie Ekipy. Twój ulubiony to...

Tromba i jego auto

Jednym z największych hobby Mateusza są sportowe samochody i Tromba sam może poszczycić się całkiem niezłym egzemplarzem wypasionej fury. Jakiej marki jest auto Tromby?

Mateusz Trąbka jeździ żółtym Mercedesem A35 AMG. Niedawno youtuber chwalił się tuningiem swojej bryki. Fanom szybkich i dobrze wyglądających samochodów polecamy ten filmik Tromby z początku października.

Jakie hobby ma Tromba?

Poza szybkimi autami Mateusz pasjonuje się także m.in. sztuką tatuażu, dziką przyrodą, rapem oraz sportem.

NAJNOWSZE