Mateusz Trąbka Tromba

i

Autor: Screen/Instagram/@trombabomba Tromba bohaterem drugiego sezonu "Wilka"

Tromba bohaterem drugiego sezonu "Wilka". Szykuje się mocne kino

2022-11-29 10:47

Tromba pojawi się w kolejnym sezonie serialu "Wilk" - obyczajowej opowieści z nurtu "coming of age" traktującego o trudach wkraczania w dorosłość. Premiera już w przyszłym roku. Za reżyserię odpowiedzialny jest młody twórca, który wyreżyserował również teledysk "Kaonashi" Darii Zawiałow, czy "Bedoesiary" Bedoesa.

Mateusz Trąbka, znany internautom jako Tromba, to jeden z najpopularniejszych youtuberów w Polsce. Internatowy twórca został zaproszony do udziału w produkcji Wilk. Już w przyszłym roku będziemy mogli oglądać influencera na ekranie. Oprócz Mateusza w serialu zobaczymy także Huberta Urbańskiego.

Czy Tromba sprawdzi się w nowej roli? Już niedługo zobaczymy youtubera na ekranie!

Twórcy serialu Wilk zapowiadają kolejny sezon! Właśnie kończą się zdjęcia do nowej serii i rusza okres postprodukcji, a przed widzami obraz, w którym nie zabraknie aktorów młodego pokolenia, m. in Valerii Gorobets, znanej z Apokawixy, Jessiki Polak i Łukasza Dziemińskiego. Do obsady dołączył również Hubert Urbański i Mateusz Trąbka.

Pierwszy sezon mini serialu miał swoją premierę 20 grudnia 2021 roku, a na ekranie mogliśmy oglądać Grzegorza Damięckiego, Magdalenę Boczarską czy Agatę Kuleszę. Reżyserem obu części jest młody twórca wideo - Jan Dybus - absolwent Westminster School of Media Arts and Design Londynie na kierunku TV Production. 24-latek porusza się w krótkich formach. W jego dorobku znajdują się również teledyski, m in.: Kaonashi Darii Zwiałow, czy Bedoesiary Bedoesa.

Druga część serialu Wilk składać się będzie z pięciu odcinków. Premiera odbędzie się wiosną 2023 roku.

WILK to projekt stworzony w innowacyjnie niekonwencjonalnym stylu podkreślający to, jak młodzi ludzie żyją dziś, szybko. W całym zespole produkcyjnym połączyliśmy debiutantów z jednymi z najbardziej doświadczonych warsztatowych twórców filmowych w branży. Kilka pokoleń po obu stronach aparatu zapewnia, że to, co tworzymy, jest autentyczne i aktualne, łączy nas twórcza narracja, wrażliwość, współczucie i nasza pasja do tworzenia filmów. Koprodukcja przez Papaya Films and Canal +. 5-odcinkowy format coming-of-age ma premierę następnej wiosny - czytamy na instagramowym koncie Papaya Film.

Jak mówi sam reżyser: "autentyczność i aktualność to jeden z największych atutów Wilka", a inspirację czerpał nie tylko z filmów i seriali, ale także teledysków. Wilk 2, podobnie jak poprzedni sezon będzie poruszał się wokół nurtu coming of age - poświęconemu wkraczaniu w nową, dorosłą rzeczywistość.

Influencerzy grają w piłkę nożną! Tromba, Natsu i Gola w MOVE FEDERATION | ESKA XD - Radio Eska #62