Travis Scott wściekł się za ujawnienie romansu z Rihanną. A ona? “To wielki wstyd”

2020-05-27 11:05 mw
Rihanna i Travis Scott - zdjęcie z 2015 roku
Autor: 247PAPS.TV / Splash News/EAST NEWS

Travis Scott delikatnie mówiąc nie był zachwycony tym, że prasa ujawniła jego romans z Rihanną - twierdzi jeden z amerykańskich dziennikarzy. Późniejszy ojciec dziecka Kylie Jenner jeszcze długo po wyjściu prawdy na jaw wściekał się na media za materiały pokazujące jego relacje ze słynną Barbadoską. Ale czy żałuje tego romansu?

Dziś Travis Scott stara się być przykładnym ojcem, wraz z Kylie Jenner poświęcającym każdą wolną chwilę na wychowywanie dwuletniej Stormi. Ale jeszcze całkiem niedawno Travis znany był z tego, że zmieniał dziewczyny, jak rękawiczki. Jedną z jego "zdobyczy" była Rihanna - choć wiele osób twierdzi do dziś, że to raczej on był "zdobyczą" Barbadoski.

Jedno jest pewne: Travis długo nie mógł wybaczyć mediom, że ujawniły jego romans z RiRi.

TRAVIS SCOTT WŚCIEKŁY ZA UJAWNIENIE ROMANSU Z RIHANNĄ

Prawda o związku dwójki artystów wyszła na jaw w 2015 roku. Rihanna i Travis Scott wpadli w swoje objęcia podczas Fashion Week w Nowym Jorku. Media donosiły, że oboje nie mogli oderwać od siebie rąk!

Na tej jednej imprezie jednak prawdopodobnie się nie skończyło...

Sprawa romansu Rihanny i Travisa Scotta sprzed prawie 5 lat wróciła na pierwsze strony serwisów plotkarskich za sprawą podcastu Throwing Fits. Gościem ostatniego epizodu był dziennikarz Jonah Weiner, a tematem odcinka były gwiazdy wkurzone na media za ujawnianie prawdy o ich życiu.

Jednym z przywołanych przykładów takich gwiazd był wspomniany Travis Scott.

To ja doniosłem o nim i Rihannie, chociaż mówili mi, żebym tego nie robił.

Miałem milczeć, bo Complex (redakcja, w której pracował Jonah Weine - przyp. red.) miał układy z Travisem. To było w latach 2015-2016. Napisałem o tym. Przez następnych kilka lat on (Travis) wciąż na to narzekał

- powiedział dziennikarz.

Co ciekawe, Travis Scott nie był wściekły ze swojego powodu. Chodziło raczej o to, że nie chciał ujawniania romansu ze względu na Rihannę. Raper obawiał się, że prawda ujawnienie prawdy będzie dla RiRi powodem do wstydu.

W 2017 roku Travis Scott zaczął umawiać się z Kylie Jenner, która wcześniej spotykała się z innym raperem - Tygą.

Dziś oficjalnie Travis i Kylie nie są parą, ale według amerykańskich mediów oboje żyją w zgodzie i bardzo często spędzają wspólnie czas na opiekując się swoją dwuletnią córką.

Travis Scott, Stormi Webster, Kylie Jenner
Autor: London Entertainment / SplashNews.com/East News
Hotplota.pl: Beyonce jako niemowlę; Lady Gaga rzuca nałogi

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE