Drake tłumaczy się z piosenki o Kylie Jenner! "Nie powinienem był tego puścić"!

2020-05-21 22:02 nk
Drake
Autor: Matrix Media Group/face to face/FaceToFace/REPORTER

Po tym, jak podczas seta na żywo na Instagramie poleciała piosenka o jego romansie z Kylie Jenner, Drake postanowił wyjaśnić sprawę. Nowy post rapera celebrytka może chyba uznać za swego rodzaju przeprosiny za to, że utwór na jej temat ujrzał światło dzienne.

Romans Kylie Jenner i Drake'a jest tematem plotek od wielu miesięcy. Kiedy więc podczas nocnego seta na żywo na Instagramie z Drake'iem w roli głównej pojawiła się piosenka, w której raper odnosi się do tematu swojej relacji z celebrytką, fani wstrzymali oddech! Słowa Kanadyjczyka trudno bowiem uznać za miłe... 

Drake przeprasza Kylie Jenner?!

W nieznanej dotąd piosence Drake rapował, że Kylie Jenner była dla niego tylko laską na boku, i że miał 20 takich jak ona, a także 20 takich jak Kendall Jenner i 20 takich, jak Gigi Hadid. Raper dał do zrozumienia, że po prostu lubi młodziutkie i szczupłe modelki.

Kilka godzin po emisji numeru Drake postanowił odnieść się do sprawy na swoim Instagramie. Raper wyjaśnił, że poprzednie nagranie z jego udziałem było setem jego kolegi, DJ'a, który po prostu korzystał z jego muzycznego katalogu bez konsultacji w sprawie tej konkretnej piosenki. Numer tymczasem, jak się okazuje, jest stary, tylko nigdy nie doczekał się premiery.

Piosenka, która poleciała wczoraj wieczorem w secie na żywo Night Owl Sound nie powinna być zagrana. To jest piosenka, która wyciekła trzy lata temu i została zdjęcia krótko potem. On po prostu dokopał się za głęboko w katalogu Drake'a i Future'a. Ostatnia rzecz, jaką chciałbym zrobić, to obudzić się ze świadomością, że jakikolwiek mój przyjaciel czuje się nieszanowany, więc musiałem to powiedzieć, by rozpocząć dzień.

- napisał Drake na Insta story.

Myślicie, że Kylie, Kendall i Gigi nie obraziły się o tę piosenkę?

Hotplota.pl: Nowa pasja Eda Sheerana i Heidi Klum na dziwnym zdjęciu
NAJNOWSZE