Travis Barker: mroczny rockman z duszą romantyka. TE fotki Was rozczulą

2021-12-05 17:00 AM

Travis Barker i Kourtney Kardashian przenieśli swój związek na wyższy poziom. Narzeczeni poważnie planują wspólne życie i świetnie im to wychodzi. Travis to mega romantyk, choć na pierwszy rzut oka trudno się z tym zgodzić.

Związek Kourtney Kardashian i Travisa Barkera zaskoczył wszystkich. Najstarsza Kardashianka i perkusista grupy Blink-182 od samego początku byli na celowniku mediów.

Wiele osób nie dawało im szans, pamiętając, jak kończyły się poprzednie związki celebrytki. Jeszcze większym szokiem dla wszystkim był fakt, że po dziewięciu miesiącach związku Travis poprosił ukochaną o rękę. To była prawdziwa sensacja. Nie tylko dla fanów, ale z pewnością również dla Scotta Disicka. Ojciec trójki dzieci Kourtney nigdy na taki gest się nie zdobył, a przecież byli razem sporo lat.

Sara James jak Rihanna w ESKA Live! Ciarki gwarantowane

Travis Barker mocno się postarał. Oświadczyny w romantycznej scenerii na plaży pełnej kwiatów i świeczek to spełnienie marzeń wielu kobiet. Pewnie nie wszyscy mogą w to uwierzyć, ale pod mrocznym wizerunkiem rockmana kryje się prawdziwie romantyczna dusza.

Jako dowód możecie zobaczyć fotki, jakie on sam lub jego narzeczona wrzucają na Insta. Czuły perkusista na każdych zdjęciach z Kourt daje jej do zrozumienia, że jest dla niego mega ważna.

Ojj, Scott będzie zazdrosny!

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Odchodzę z programu MasterChef Junior! To była cudowna przygoda, ale teraz muszę się skupić na mojej nowej restauracji. Kim jestem?
NAJNOWSZE