Kourtney Kardashian i Travis Barker

i

Autor: Backgrid/East News

Kourtney Kardashian uczciła urodziny narzeczonego. Travis Barker skończył 46 lat

2021-11-15 14:02

Kourtney Kardashian i Travis Barker to ostatnio jedna z najgorętszych par amerykańskiego szołbizu. Celebrytka przyjęła niedawno oświadczyny perkusisty rockowej grupy Blink-182 i para bardzo chętnie chwali się szczęśliwym związkiem przed fanami i mediami. Nie mogło być inaczej także w niedzielę 14 listopada, kiedy ukochany Kourtney obchodził urodziny. Travis Barker skończył właśnie 46 lat.

Kourtney Kardashian i Travis Barker świętowali wspólnie urodziny perkusisty, dzieląc się ze światem swoim szczęśliwym związkiem. W dniu święta muzyka grupy Blink-182 na Instagramie jego dziewczyny pojawił się specjalny post. Celebrytka wrzuciła na Instagram kilka wspólnych fotek. Przy zdjęciach pojawiły się życzenia urodzinowe dla jej chłopaka.

Zaj***ście cię kocham, więcej niż cokolwiek. Jesteś dla mnie wszystkim. Wszystkiego najlepszego mój kochany!

- napisała Kourtney.

Na wyróżnionej fotce urodzinowego posta widzimy, jak celebrytka całuje się ze swoim chłopakiem. Travis Barker jest na zdjęciach bez koszulki, natomiast Kourtney Kardashian kolejny raz pokazała się w t-shircie rockowej kapeli. Tym razem została fanką grupy Guns N’ Roses.

>> ZOBACZ TEŻ: Kourtney Kardashian KRÓLOWĄ MROKU! To wpływ Travisa Barkera?

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 12.11.2021

Urodziny narzeczonego swojej siostry uczciły także Kim Kardashian West i Khloe Kardashian. Celebrytki skomentowały post Kourtney.

Najsłodsze ❤️❤️❤️ życzenia urodzinowe Trav

- napisała Kim.

Szczęśliwych urodzin Travis! Jaki słodki urodzinowy post! Zasługujecie na wszystko co najlepsze

- skomentowała Khloe.