Travis Barker porównuje Kourtney Kardashian do swoich byłych! Nie mają szans w tym starciu

2021-03-05 13:00 AM
Travis Barker, Kourtney Kardashian
Autor: Rex Features/East News; face to face/FaceToFace/REPORTER

Odkąd świat dowiedział się o romansie Kourtney Kardashian z perkusistą Travisem Barkerem oboje wzbudzają wielkie zainteresowanie zagranicznych serwisów. Patrząc na to, jak szybko para potwierdziła związek wróżymy im świetlaną przyszłość. Kourt przecież należy raczej do skrytych osób. Teraz głos zabiera Travis który w najnowszym wywiadzie porównał ukochaną do… swoich byłych!

Nikt nie lubi być do nikogo porównywany a już na pewno nie do byłych miłości swojego partnera. Kourtney Kardashian będzie musiała jednak przełknąć słowa Barkera, bo ten publicznie porównał ją do swoich poprzednich dziewczyn. Ale spokojnie, Kourt z pewnością będzie mu dziękować bo perkusista wypowiadał się o niej w samych superlatywach. Jednym słowem, ex Travisa nie mają z nią żadnych szans.

Travis Barker porównał Kourtney Kardashian do swoich byłych

Podczas rozmowy w talk show The Drew Barrymore Show, Travis Barker po raz pierwszy publicznie otworzył się na związek z Kourtney. Przede wszystkim skupił się na tym, że jako mama trójki dzieci Kourt świetnie rozumie nie tylko dzieci ale także jego samego. Na pytanie prowadzącej, czy lepiej spotykać się z kimś kto jest rodzicem czy też nie Barker odpowiedział:

Do tej pory robiłem jedno i drugie. Spotykałem się z dziewczynami, które nie miały dzieci i uważam to za trudne, ponieważ miałyby kłopoty ze zrozumieniem dlaczego nie chce iść z nią na kolację każdego wieczoru lub dlaczego nie mogę się spotykać każdej nocy.

A teraz spędzam czas z kobietą, która jest wspaniałą mamą, przyjaciółką i nie muszę się martwić o żadną z tych rzeczy. To po prostu przychodzi naturalnie. Bardzo lubię tęsknić za kimś i cenię czas, który z nimi spędzam zamiast być z nimi na co dzień, szczególnie na początku związku. Myślę, że tęsknota za kimś jest bardzo ważna.

Te gwiazdy siedziały w więzieniu | ESKA XD - Hotplota #17

Jeszcze dawno sporo osób nie wierzyło w związek tej dwójki. Wielu fanów nie dawało im najmniejszych szans, twierdząc, że po prostu do siebie nie pasują. Tymczasem oni coraz częściej udowadniają jak wiele ich łączy…

NAJNOWSZE