Top Model znowu pod ostrzałem. "Możecie już zostawić zwierzęta w spokoju?"

2021-09-28 20:23 es
Top Model 10
Autor: Cezary Piwowarski/TVN

Ten sezon Top Model wzbudza szczególnie duże emocje. Niekoniecznie pozytywne... Internauci skrytykowali show po sesji ze zwierzętami. Najwyraźniej jednak to niewiele dało. W kolejnym odcinku uczestnicy będą pozować z owadami uznanymi powszechnie za dość obrzydliwe. Mimo nieatrakcyjnego wyglądu internauci stają w ich obronie.

10. sezon Top Model wzbudza wielkie emocje! I chociaż z pewnością na tym najbardziej zależy producentom, to mamy wątpliwości, czy to jest dobra sława. Program był głośno krytykowany po sesji ze zwierzętami. Alpaki, które pracowały na planie, spędziły tam długie godziny i były mocno zestresowane. Internauci bronili zwierząt i głośno krytykowali Top Model.

Najwyraźniej jednak ich głosy niewiele zmieniły. W środowym odcinku odbędzie się tradycyjna już sesja z owadami.

ESKA Live: Smolasty z koncertem, jakiego jeszcze nie widzieliście!

Internauci o Top Model: stres dla uczestników i zwierząt

Kolejny odcinek Top Model wzbudza wielkie i raczej negatywne emocje. Uczestnicy muszą pokonać swoje lęki podczas sesji z owadami. Na ich ciałach spoczną okazy uznawane za dość obrzydliwe.

Mimo nieatrakcyjnego wyglądu owadów internauci skrytykowali produkcję Top Model za ich wykorzystywanie w show.

- Możecie już zostawić zwierzęta w spokoju? Jest pierdyliard innych pomysłów na temat sesji, a produkcja dalej brnie w niepotrzebne wykorzystywanie i narażanie zwierząt.

- Ciekawe kiedy oni zrozumieją, że nie jestemy juz w 2010 roku kiedy takie sesje mogły wzbudzać pozytywne emocje. Mamy 2021 rok, ludzie są serio bardziej świadomi i nie godzą się na krzywdę zwierząt

- nie wystarczy już wykorzystywania zwierząt w tej edycji?

- Jak dla mnie zbędna sesja...stres zarówno dla uczestników, jak i zwierząt.

Czytamy pod zwiastunem środowego odcinka.

Myślicie, że w kolejnym sezonie produkcja Top Model weźmie sobie krytykę internautów do serc?

Zobacz też:

NAJNOWSZE