Ola Król z Top Model broni krótkiej fryzury. "Podoba mi się"

2021-09-25 10:59 es
Top Model
Autor: materiały prasowe

Metamorfozy to stały element programu Top Model. Zawsze wzbudzają ogromne emocje! Cały kraj żył przemianą, jaką przeszła Ola Król. Jej długie włosy zostały drastycznie skrócone, co podzieliło internautów. Początkowo modelka nie była zadowolona. Teraz jednak broni fryzury i stylisty, który ją stworzył.

Odcinek z metamorfozami to zazwyczaj najbardziej emocjonujący czas w Top Model. Modelki bronią swoich fryzur, płaczą podczas cięcia, kłócą się z fryzjerami... W tegorocznej edycji najwięcej emocji wywołała przemiana, którą przeszła Ola Król.

Modelka pożegnała się z długimi włosami. Ola Król w krótkich włosach podzieliła internet. Jedni uważali, że została oszpecona, inni, że wygląda świetnie.

W końcu sama zainteresowana stanęła w obronie fryzury.

ESKA XD #032 - PRZYSIĘGA, KOBIECE SAMOCHODY, LEWANDOWSKI, DRAKE

Top Model: Ola Król o nowej fryzurze

Ola Król i jej fryzura są tematem publicznej dyskusji od kilku dni. Ta metamorfoza wywołała prawdziwą burzę! Ostatecznie po upływie czasu modelka stanęła w obronie swojego nowego wizerunku i przyznała, że jest zadowolona.

Upomniała internautów, że sposób wyrażania ich opinii nie zawsze jest na miejscu...

Każdy z Was ma oczywiście prawo wyrazić własne zdanie. 😊Ale wiecie co mnie denerwuje ? Irytujący jest sposób, w jaki niektórzy z Was tą swoją opinię wyrażają. Można przecież przedstawić nasze racje bez poniżania drugiej osoby. Nigdy nie wiemy jak osoba po drugiej stronie może zareagować- dlatego warto przemyśleć co i gdzie się pisze.

Ola z Top Model stanęła także w obronie Łukasza Urbańskiego. Na niego wylała się fala hejtu za "oszpecenie" modelki!

Nie potrafię zrozumieć hejtu kierowanego w stronę @lukiur, którego z tego co widzę jest coraz więcej. 🤷🏽‍♀️😬Łukasz wykonał swoją pracę najlepiej jak potrafił. Efekt jest dla mnie zadziwiający. Mimo uprzedniego niezadowolenia- teraz bardzo podoba mi się moja nowa fryzura 🤗Trzymaj się mistrzu! ❤💪🏼 Głowa do góry i rób dalej tak świetną robotę ! 🙌🏼🥰

Napisała Ola Król.

Sonda
Jak oceniasz nową fryzurę Olgi Król?

Zobacz też:

NAJNOWSZE