Top Model: Nowa prowadząca podbije serca widzów? Co z Joanną Krupą? [SZCZEGÓŁY]

2020-05-31 8:01 DR
Karolina Pisarek
Autor: WBF

Niebawem rozpoczną się zdjęcia do jesiennej edycji programu Top Model, emitowanego na antenie telewizji TVN. W tym sezonie pojawi się nowa prowadząca. Jakie będzie jej zadanie? Czy pozycja Joanny Krupy jest zagrożona? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

W mediach zawrzało! W wielu artykułach można przeczytać, że w Top Model pojawi się nowa prowadząca, która bez skrupułów wygryzie Joannę Krupę. Dziennikarze Faktu informują jednak, że to niesprawdzone wiadomości. Owszem, w gronie prowadzących ma pojawić się nowa twarz, ale nie ma ona zastąpić uwielbianej przez widzów Joanny Krupy. Ale od początku. W najnowszej edycji programu Top Model, która na antenie telewizji TVN pojawi się jesienią, zobaczymy Karolinę Pisarek, czyli byłą uczestniczkę show.

Fakt informuje, że Karolina nie ma zastąpić Joanny Krupy, a wspierać Michała Piróga w zakulisowym wspieraniu uczestników programu. Jeżeli chodzi o jury jego skład niezmiennie to:

  • Joanna Krupa,
  • Katarzyna Sokołowska,
  • Dawid Woliński,
  • Marcin Tyszka.

W poszczególnych odcinkach programu do jurorów mogą zostać zapraszani goście specjalni związani ze stacją TVN lub z branżą modową.

Hotplota.pl: Madonna prawie nago; Beyonce nie umie zakładać maseczki?!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE