Kylie Jenner i Kris Jenner są przerażone oskarżeniami Forbesa! To koniec Kardashianów?

2020-05-30 19:00 KP
Kylie Jenner i Kris Jenner
Autor: Fern / Splash News/EAST NEWS

Dziennikarze Forbesa skutecznie zmącili spokój ducha Kylie Jenner i wszystkich jej krewnych. Zgodnie z ustaleniami magazynu celebrytka kłamała, twierdząc w ubiegłym roku, że zarobiła miliard dolarów. Przypomnijmy, że sukces Jennerki został ogłoszony na okładce Forbesa, a ona sama chętnie opowiadała o nim w wywiadach. Jeśli rzeczywiście dopuściła się oszustwa, czekają ją poważne problemy.

Kylie Jenner ma się z czego tłumaczyć! Nieco ponad rok po tym, jak Forbes ogłosił celebrytkę najmłodszą miliarderką świata, ten sam magazyn "wyrzucił" ją ze swojej listy miliarderów i oskarżył o kłamstwo. Dziennikarze Forbesa twierdzą, że Kylie zawyżała wyniki sprzedażowe swojej marki Kylie Cosmetics i przedstawiała fałszywe zeznania podatkowe. Jeśli to prawda, Jennerka będzie miała nie tylko do czynienia z zawiedzionymi fanami, ale i z sądem!

Sprawa jest bardzo głośna. O potencjalnych fałszerstwach Kylie Jenner rozpisują się nie tylko serwisy plotkarskie, ale i poważne magazyny biznesowe. Jeśli Kylie nie uda się obronić, jej reputacja - a co za tym idzie, reputacja całego klanu Kardashian-Jenner może legnąć w gruzach! Nic dziwnego, że "momager" Kris Jenner jest przerażona.

Kylie Jenner kłamała?

Jak donoszą amerykańskie media, Kylie Jenner i Kris Jenner "szaleją" z powodu całej afery. Celebrytka i jej mama zdają sobie sprawę z tego, że stawką jest popularność całej rodziny - Kardashianki od zawsze postrzegane są jako jeden organizm i na tym zbudowały swoją markę. Jeśli prestiż Kylie Jenner upadnie, ucierpią wszyscy.

Kris i Kylie wariują i boją się, że zaszkodzi to ich marce, a co gorsza, mogą mieć problemy z rządem.

- czytamy w The Sun.

Kylie Jenner zdążyła już oczywiście zaprzeczyć doniesieniom Forbesa. Gwiazda nazwała ustalenia magazynu "niedokładnymi stwierdzeniami i niepotwierdzonymi założeniami" i zaznaczyła, że "nigdy nie próbowała kłamać".

Myślicie, że będzie miała poważne problemy?

Wyświetl ten post na Instagramie.
in love with a fantasy ☁️🤍🤍👼🏼🦋 Post udostępniony przez Kylie 🤍 (@kyliejenner)
Michał Szczygieł z premierowym wykonaniem Tak jak chcę! Występ w Domowym Graniu na ESKA.pl!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE