Oni wygrali Top Model. Przypominamy zwycięzców wszystkich edycji!

2020-11-28 11:02 kp

Dokładnie 10 lat temu na antenie TVN zadebiutował program Top Model, w którym każdy może spróbować swoich sił w świecie modelingu. Od tamtego czasu show wylansowało już wiele twarzy, a w ubiegłym tygodniu poznaliśmy zwycięzcę najnowszej edycji Top Model 2020 - Mikołaja Śmieszka. Pamiętacie, kto wygrywał poprzednie edycje?

Program Top Model to w każdym sezonie prawdziwy hit TVN. Oglądanie na ekranie zmagań młodych ludzi, gotowych do wielu poświęceń dla podbicia branży modelingu, pokazało się niespodziewanie pasjonujące! I tak już od dziesięciu lat w kolejnych edycjach Top Model pojawiają się kolejne aspirujące modelki i modele, którzy poddają się ocenie jurorów, a na końcu również widzów.

Przez lata Top Model wylansował wiele nowych twarzy. Niektórzy z uczestników na dobre zagrzali miejsca w świecie modelingu czy showbiznesu, a inni przekonali się, że nie jest to jednak dla nich wymarzona kariera.

ESKA XD EXTRA

Zwycięzcy Top Model - pamiętacie ich?

W ubiegłym tygodniu poznaliśmy zwycięzcę Top Model 2020 - został nim Mikołaj Śmieszek. Tym samym 19-latek dołączył do grona innych, którzy od 2010 roku wygrywali show TVN. Pamiętacie ich wszystkich? Sprawdźcie w naszej galerii, kim byli wygrani!

NAJNOWSZE