Top Model 8: uczestnicy, którzy przeszli do domu modeli! CAŁA PIĘTNASTKA!

2019-09-17 11:17 nk
Top Model 8: uczestnicy
Autor: https://www.instagram.com/topmodelpolskatvn

Kto wszedł do domu modeli i modelek w Top Model 2019? Sprawdźcie pełen skład uczestników nowej edycji show po etapie boot campu! Macie już swoich faworytów? Kto Waszym zdaniem ma największe szanse wygrać 8. odsłonę show? Oceńcie sami!

Za nami 3. odcinek Top Model 8 - najważniejszy z dotychczasowych, bo poznaliśmy w nim pełny skład domu modelek i modeli! W poniedziałek, 16 września 2019, mogliśmy oglądać w TVN zmagania aspirujących modeli w ramach boot campu. Łatwo nie było, bo jurorzy przygotowali dla uczestników naprawdę wymagające zadania. Niektórzy kandydaci wylecieli z show już podczas pierwszego z nich. A to polegało na osobistym przygotowaniu przez modelki i modeli sesji zdjęciowych w całości - od samego pomysłu poprzez stylizacje aż po reżyserię. W tym celu uczestnicy zostali podzieleni na cztery grupy, przydzielone do poszczególnych jurorów.

Potem uczestnicy Top Model musieli wziąć udział w swoim pierwszym pokazie mody. Nie wszystkim było łatwo odnaleźć się na wybiegu, choć pojawiły się na nim ostatecznie jedynie osoby, którzy awansowały do domu modelek i modeli.

Top Model 8: skład domu modelek i modeli

Kto awansował do domu modelek i modeli? Ósma edycja Top Model jest pierwszą, w której niemal od początku znaliśmy nazwisko jednej z pewnych rezydentek domu. Złoty Bilet, czyli bezpośrednią przepustkę do kolejnego etapu (bez udziału w boot campie) dostała w 2. odcinku TM Klaudia El Dursi. Jak Wam pisaliśmy, wokół jej awansu narosło sporo kontrowersji, jednak jury stanowczo broniło swojej decyzji. W 3. odcinku show poznaliśmy pozostałych czternaście nazwisk.

Do domu modeli i modelek w Top Model 8 awansowało w sumie piętnaście osób. Oto pełen skład programu:

 1. Sandra Dorsz
 2. Kinga Wawrzyniak
 3. Anna Jaroszewska
 4. Dawid Woskanin
 5. Denis Chmielewski
 6. Magda Karwacka
 7. Olga Kleczkowska
 8. Radek Czekański
 9. Marcin Chowaniak
 10. Klaudia Chojnacka
 11. Rafał Torkowski
 12. Staszek Obolewicz
 13. Nikola Furman
 14. Michał Gała
 15. Klaudia El Dursi

Macie już swoich faworytów?

Zobacz też:

NAJNOWSZE