Top Model 8: pierwszy ZŁOTY BILET wydany! Dostała go była modelka Plaboy'a!

2019-09-10 15:02 nk
Klaudia El Dursi
Autor: https://www.instagram.com/klaudia_el_dursi

Za nami 2. odcinek Top Model 8! Po raz pierwszy w historii programu został przyznany Złoty Bilet! Piękna Klaudia El Dursi dostała się do domu modelek bez przechodzenia przez boot camp! Niektórzy widzowie uważają, że to nie fair, że z amatorkami będzie rywalizować osoba, która ma już profesjonalne doświadczenie w modelingu!

Program Top Model powrócił na antenę TVN z jury w powiększonym składzie. Jak wiadomo, Joanna Krupa jest w zaawansowanej ciąży i reszta jurorów śmieje się, że w ich składzie zasiada piąty juror - czytaj: dziecko Dżoany! ;)

1. odcinek 8. edycji Top Model przyniósł sporo emocji. Ta odsłona show jest pierwszą, w której jurorzy przyznają tzw. Złote Bilety. To bezpośrednia przepustka do domu modelek bez konieczności rywalizowania w ramach boot campu.  I właśnie taką przepustkę jurorzy wręczyli po raz pierwszy już w 2. odcinku castingowym!

Kim jest Klaudia El Dursi?

Złoty Bilet otrzymała przepiękna Klaudia El Dursi, która zrobiła na jury Top Model 8 ogromne wrażenie. 30-latka bała się, że nie przejdzie castingu, bo zostanie uznana za zbyt starą na rozpoczynanie kariery w modelingu. Szybko okazało się jednak, że jurorzy uznali ją za jedną z faworytek!

Klaudia El Dursi niewątpliwie może pochwalić się wyjątkową, a do tego egzotyczną urodą. Kobieta urodziła się w Polsce, jednak jej ojciec pochodzi z Libii. Ma dwóch synów: 10- i 5-letniego. Praca w modelingu zawsze była jej wielkim marzeniem. W końcu postanowiła spróbować swoich sił.

Klaudia El Dursi nie taką amatorką?

Niektórzy widzowie show uważają, że udział Klaudii w programie Top Model 8 jest trochę nie fair. Kobieta ma bowiem za sobą sesję w magazynie Playboy, a także udział w kampaniach reklamowych, m.in. z udziałem Natalii Siwiec. Nie można więc powiedzieć o niej, że jest osobą zupełnie bez doświadczenia w branży. Czy ten fakt da jej znaczącą przewagę nad amatorami, z którymi będzie rywalizować w domu modelek?

NAJNOWSZE