Top Model 8, odc. 11: uczestnicy na Fashion Week Istanbul 2019! Kto poszedł w pokazach?

2019-11-12 8:08 nk
Top Model 2019 - metamorfozy uczestników
Autor: TVN/Piotr Filutowski

11. odcinek Todel 8 - ćwierćfinał show - był naprawdę emocjonujący. Sześcioro uczestników show awansowało z poprzedniego epizodu i miało niepowtarzalną szansę powalczenia o udział w Fashion Week w Stanbule! Jednak droga do tego sukcesu była długa i - dosłownie! - zawiła! Kto odpadł z Top Model 2019 tuż przed półfinałem?

Za nami 11 odcinków Top Model 8. Ten ostatni, ćwierćfinał show, był najważniejszym dotąd etapem! W rywalizacji o zwycięstwo było sześcioro uczestników. Po odpadnięciu Ani Jaroszewskiej i Michała Gały w konkursie pozostali: Klaudia El Dursi, Olga Kleczkowska, Sandra Dorsz, Stanisław Obolewicz, Kinga Wawrzyniak i Dawid Woskanian. Właśnie ten zestaw opuścił dom modeli i poleciał do Turcji, stawić czoła największemu wyzwaniu tej edycji show. Uczestnicy mają szansę wziąć udział w tamtejszym fashion week! Ale to wcale nie było łatwe...

Kto w Fashion Week Istanbul?!

Pierwszym zadaniem 11. odcinka Top Model 8 było odnalezienie bazaru, stworzenie sobie stylizacji i zaprezentowanie ich w pokazie. Uczestnicy byli podzieleni w pary i mieli tylko 15 minut na oczarowanie jury. Wygrali Sandra i Staszek.

Jak zwykle na tym etapie w Top Model uczestnicy musieli wywalczyć sobie udział w fashion week. Ćwierćfinaliści ponownie przemierzali Stambuł z mapą w ręce, by dotrzeć do atelier poszczególnych projektantów. Na wszystko mieli oczywiście niewiele czasu. Grupa Kingi, Olgi i Dawida miała kłopot z czytaniem mapy, dlatego pierwsi na casting dotarli Klaudia, Sandra i Staszek.

Ostatecznie najwięcej, bo aż 5 pokazów w ramach Fashion Week Istanbul wywalczyła sobie Sandra, Olga dostała szansę u 4 projektantów, Staszek u dwóch, a Klaudia, Kinga i Dawid tylko po jednym.

Fashion Week w Stambule odbywał się w październiku 2019. Ze względu na zaawansowaną ciążę na miejscu zabrakło Joanny Krupy, dlatego wyniki 11. odcinka Top Model 8 podał uczestnikom Michał Piróg. A te zależały także od efektów pięknej tureckiej sesji zdjęciowej zorganizowanej w historycznej żydowskiej dzielnicy Stambułu, Balat, po europejskiej stronie miasta.

Ostatecznie z show odpadła Kinga Wawrzyniak.

NAJNOWSZE