Top Model 8: Zwycięzca już znany? Fani wiedzą, kto wygra Top Model 2019!

2019-11-18 23:29 nk
Top Model - co dziś robią uczestnicy poprzednich edycji?
Autor: Fot. Bartosz Krupa/East News

Poznaliśmy trójkę finalistów programu ósmej edycji programu Top Model. Kto w wygra Top Model 8? To pytanie wielu widzów zadaje sobie już od kilku tygodni. I choć finał popularnego show odbędzie się na żywo dopiero 25 listopada 2019, najwierniejsi fani JUŻ WIEDZĄ, kto wygra Top Model 8! Skąd? Czy mają przecieki? Sprawdźcie szczegóły!

Do wielkiego finału Top Model 2019 został zaledwie tydzień. Producenci wciąż zastanawiają się, czy na 25 listopada 2019 do Warszawy przyleci Joanna Krupa, która jest szefową jury i prowadzącą show. Modelka 2 listopada urodziła córeczkę, a długa podróż samolotem z tak maleńkim dzieckiem to z pewnością poważne wyzwanie, ale Dżoana bilet ma już podobno kupiony i bardzo chciałaby pojawić się na miejscu.

W 10. i 11. odcinku show emocje sięgnęły zenitu, bo z show miały odpaść aż po dwie osoby. W ćwierćfinale byli to Ania Jaroszewska i Michał Gała. To był też ostatni czas, jaki uczestnicy spędzili w domu modeli. 11. odcinek Top Model 8 był już relacją z Fashion Week, co dla aspirujących modeli i modelek stanowiło wypłynięcie na szeroką wodę. Kto z nich odpadł tuż przed finałem? Klaudia El Dursi i Stanisław Obolewicz, przy czym ten ostatni został przywrócony przez Michała Piróga.

Do finału Top Model 8 awansowały więc aż cztery osoby: Olga Kleczkowska, Sandra Dorsz, Dawid Woskanian i Stanisław Obolewicz.

Kto wygra Top Model 8?

Przed emisją półfinałowego odcinka wszystko wskazywało na to, że w finale Top Model 8 znajdą się: Klaudia El Dursi, Olga Kleczkowska i Dawid Woskanian, przy czym największą szansę na zwycięstwo miała najstarsza z uczestników, Klaudia. To byłby pierwszy przypadek w historii polskiego Top Model, gdy zwyciężczynią zostałaby ponad 30-letnia mama dwójki dzieci. Trzeba przyznać, że Klaudia ma naprawdę świetne warunki, jeśli chodzi o pracę modelki, jednak już wiemy, że faworytka w finale się nie znajdzie!

Skąd wiemy, kto najprawdopodobniej wygra Top Model 8? Od kilku tygodni pytamy Was o to w naszej sondzie. Fani show regularnie oddają w niej swoje głosy. I tak w momencie pisania tego artykułu (przed aktualizacją) Klaudia miała 23% głosów, Olga 19%, a Dawid 17%. Ich przewaga była o tyle duża, że pozostali uczestnicy mieli znacznie poniżej 10% głosów.

Najświeższe, aktualne wyniki możecie sprawdzić po oddaniu głosu TUTAJ:

Dotychczas typy fanów Top Model 8 najczęściej pokrywały się z decyzjami jury. Przykładowo Ania i Michał przed samym odpadnięciem mieli najmniej, bo po 4% głosów w naszej sondzie. Tym razem jednak wyniki półfinału okazały się być zaskoczeniem. Jak wyniki naszej sondy prezentują się tuż po przedostatnim odcinku sezonu? Zdecydowaną większość głosów ma Olga Kleczkowska, za nią uplasował się Dawid Woskanian, na trzecim miejscu Stanisław Obolewicz, a faworytka jurorów, Sandra Dorsz, znalazła się na końcu zestawienia!

A Wy macie swoich faworytów?

NAJNOWSZE