Tomasz Kammel

i

Autor: WBF

Tomasz Kammel ma przepis na udany związek? Trzeba mieszkać... osobno

2021-08-15 12:02

Tomasz Kammel jest znany szerszej publiczności, ponieważ od lat prowadzi Pytanie na śniadanie. Jednak o jego życiu prywatnym wiemy niewiele. Dziennikarz poruszył ten temat w nowym wywiadzie i zdradził, że nie widzi siebie w roli klasycznego męża. Potrzebuje w związku dużo przestrzeni, więc najlepszą opcją byłoby mieszkanie...osobno.

Tomasz Kammel jest w Polsce dobrze znany. Dziennikarz od lat związany jest z TVP, gdzie prowadzi program Pytanie na śniadanie. Chociaż cieszy się sporą popularnością, udaje mu się utrzymać życie prywatne z dala od blasku fleszy.

Wiadomo, że w 2015 roku Tomasz Kammel rozstał się z Katarzyną Niezgodą. Co dalej działo się w jego życiu uczuciowym? Tego nie wiemy!

ESKA XD #029 - ELIF, TANIEC Z GWIAZDAMI, SEKRETY TOUR DE POLOGNE

Tomasz Kammel nie planuje ślubu?

W nowym wywiadzie Tomasz Kammel wspomniał trochę o życiu prywatnym. Okazuje się, że dziennikarz nie zamierza zostać tradycyjnym mężem. W związku ceni sobie własną przestrzeń i swobodę.

Ile lat mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Tomasz Kammel?

Niektóre gwiazdy telewizji postanowiły się przebranżowić i ruszyli na podbój YouTube'a. Jak im idzie?

Ja w ogóle jestem fanem takich relacji jak Wisława Szymborska i Kornel Filipowicz. Oni byli bardzo w sobie zakochani i mieli bardzo mocny związek, ale nigdy ze sobą nie mieszkali. Oni sobie nie przeszkadzali. Każde z nich potrzebowało pobyć samo. Wydaje mi się, że jeśli ja bym teraz budował jakiś związek z kimś, to pewnie na takich zasadach. Nie umiem z kimś mieszkać na stałe. Próbowałem to zmienić. Mam to chyba w DNA wszyte. Próbowałem żyć razem i jak żyłem z partnerkami, które mi towarzyszyły, a ja im, to bardzo często wyglądało to tak, że mieliśmy swoje wspólne przestrzenie, ale każdy miał też odrębne światy.

Mówił w rozmowie z Żurnalistą.

Tomasz Kammel wyznał, że kiedyś miał do siebie pretensje i obawiał się, że jest z nim coś nie tak. Zdał sobie jednak sprawę, że taki po prostu ma charakter.

Znajdzie kiedyś partnerkę o podobnych poglądach?