Tomasz Kammel

i

Autor: WBF

Tomasz Kammel szczerze o swojej największej miłości: Mija 18 lat odkąd się poznaliśmy!

2021-06-27 20:00

Tomasz Kammel nie zawsze mówi chętnie o swoim życiu prywatnym. Teraz jednak popularny prezenter postanowił uchylić nieco rąbka tajemnicy i opowiedzieć o swojej największej miłości w życiu. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Tomasz Kammel jest jednym z najlepszych prezenterów telewizyjnych i konferansjerów w Polsce. Od lat związany jest z Telewizją Polską - niezależnie od tego, kto jest u władzy. Tomasz jest aktywny nie tylko zawodowo, ale również w mediach społecznościowych, gdzie co jakiś czas dzieli się ze swoimi fanami ciekawostkami ze swojego życia. I tak ostatnio postanowił opowiedzieć historię jego największej miłości. 

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Kammel nie przedstawił jednak swojej nowej partnerki. ;) 

napisał Tomasz Kammel i dodał zdjęcie ze swoją "ukochaną". :) 

QUIZ. Dopasuj słynne cytaty do ich autorów

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Kto powiedział : „Musimy nauczyć się żyć razem jak bracia lub zginąć razem jak szaleńcy.”?

Weekend z moją największą moto miłością.

Mija 18 lat odkiedy się poznaliśmy. Nasz związek osiągnął pełnoletność, dlatego z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że zaczął się zbyt wcześnie. Gdy miałem 7 lat nad łóżkiem pojawiło się zdjęcie pierwszej 911-stki, gdy miałem 35 pierwsza 911- ka pojawiła się w moim garażu. W starej reklamie porsche mówią „od momentu gdy jej zapragniesz do momentu gdy ją posiądziesz mija zazwyczaj kilka dekad”. Niby wszystko się u mnie zgadzało, a jednak. Poszło za szybko.

Ten samochód pasuje do pewności siebie, do charyzmy, ale wielu próbuje nim charyzmę zastępować. A tak to nie działa.

By w pełni cieszyć się carrerą po prostu trzeba najpierw coś przeżyć i poznać swoją wartość. Wtedy nagroda jest największa.

Tylko wtedy możesz jechać nią 50 km/h po mieście na ósmym biegu cicho, spokojnie i gładko jednocześnie wiedząc, że wystarczy jeden znak, a mała żabka zmieni się w 400 konny pocisk i naprawdę się tym cieszyć. Innymi słowy, jeśli mając porsche masz ochotę wyścigować się na światłach z subaru impreza, to jeszcze nie twój czas na carrere. Mnie ochota na takie rzeczy przeszła dopiero przy tej ostatniej, czwartej. Nareszcie!