Tomasz Kammel już nie taki wiecznie młody! Porównał stare i NOWE zdjęcie

2021-05-07 11:08 mm
Tomasz Kammel
Autor: WBF

Wiek Tomasza Kammela od bardzo dawna jest tematem anegdot i żartów. Wiele osób uważa, że prezenter oszukał czas, ale jego wiecznie młody wygląda złośliwi często przypisują operacjom plastycznym. Ile lat ma Tomasz Kammel naprawdę i czy rzeczywiście można o nim powiedzieć, że jest "wiecznie młody"? Dziennikarz właśnie sam rozwiał wszelkie wątpliwości. Na jego Instagramie pojawiło się zestawienie dwóch zdjęć: starego i aktualnego. Widać wyraźnie, że o żadnym "oszukaniu czasu" nie ma tu mowy...

Czy Tomasz Kammel ma w piwnicy zapasy eliksiru młodości? A może, jak twierdzą złośliwi, całymi latami wydaje majątek na operacje plastyczne, żeby zachować młody wygląd?

O wieku i wyglądzie Tomasza Kammela od lat krążą po polskim internecie przeróżne legendy. Prawda jest jednak brutalna: Tomasz Kammel nie ma żadnego patentu na wiecznie młody wygląd. Dziennikarz postanowił właśnie rozprawić się z plotkami i opublikował na swoim Instagramie wymowny post.

"Wiecznie młody" Tomasz Kammel?

Na Instagramie Tomasza Kammela pojawiło się zestawienie dwóch fotek prezentera. Na pierwszej z nich widzimy Tomasza Kammela z dawnych lat. Obok dziennikarz zamieścił aktualną fotkę. Porównanie młodej, gładkiej skóry ze zdjęcia młodego Kammela z dzisiejszym zdjęciem prezentera w okularach i z zarostem na twarzy mówi wszystko o jego "patencie na wieczną młodość".

Jedyna rzecz, której mamy w życiu mniej niż nam się wszystkim wydaje to ... czas:)

- pisze przy swoich zdjęciach Tomasz Kammel. Prezenter dodał, że właśnie dlatego nie zamierza marnować swojego czasu na rzeczy, na które nie ma wpływu. Domyślamy się, że chodzi o niekoniecznie miłe komentarze, jakie może znaleźć na swój temat w sieci.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty
NAJNOWSZE