Ida Nowakowska znika z "Pytania na śniadanie"! Kiedy rodzi? Co z Dance Dance Dance?

2021-05-07 6:23 mm
Ida Nowakowska
Autor: WBF

Ida Nowakowska już wkrótce zostanie mamą! Prowadząca "Pytanie na śniadanie" właśnie oznajmiła, że zbliża się jej termin porodu. Z tego powodu Ida Nowakowska znika z anteny TVP. Na dobry początek prowadząca odchodzi z PnŚ. A co z resztą programów? Czy Ida Nowakowska zdąży ocenić finalistów Dance Dance Dance?

Już niedługo Ida Nowakowska urodzi swoje pierwsze dziecko! Prowadząca "Pytanie na śniadanie" właśnie pożegnała się z widzami śniadaniówki TVP. A co z programem Dance Dance Dance, w którym Ida zasiada w jury u boku Agustina Egurroli i Joanny Jędrzejczyk?

Ida Nowakowska rodzi pierwsze dziecko

Prowadząca PnŚ zasługuje na wielkie uznanie, bo niemal do ostatniego etapu ciąży dzielnie trwała na posterunku, łącząc w TVP wiele różnych obowiązków. Czas jednak odpocząć i przygotować się do przyjścia dziecka na świat. Ida Nowakowska wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą. Dziennikarka właśnie pożegnała się z widzami "Pytania na śniadanie". Okazuje się jednak, że jeszcze w maju zobaczymy ją na antenie Telewizji Polskiej.

Ida Nowakowska prawdopodobnie dotrwa z widzami do wielkiego finału programu Dance Dance Dance. Ale to nie wszystko! Prowadzącą PnŚ zobaczymy także w roli sekretarza podczas finałów Eurowizji! To właśnie Ida Nowakowska poda polskie głosy oddane na uczestników konkursu.

Ida Nowakowska ogłosiła ciążę w styczniu 2021 roku podczas programu "Pytanie na śniadanie". Od tego czasu jurorka Dance Dance Dance regularnie dzieli się z fanami informacjami o ciąży i pokazuje, jak wyglądają przygotowania do przywitania na świecie jej pierwszego dziecka. 

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty
NAJNOWSZE