Tomasz Kammel odchodzi z TVP? Zaskakujący post dziennikarza!

2021-12-03 6:42 RD
Tomasz Kammel
Autor: WBF

Jeden z ostatnich postów dziennikarza TVP, Tomasza Kammela zaskoczył wielu jego obserwujących. Czy TO oznacza jego koniec kariery w Telewizji Polskiej? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Tomasz Kammel jest jedną z gwiazd TVP. W Telewizji Polskiej dziennikarz pracuje od wielu lat. Nie zajmuje się on politycznymi tematami, a prowadzeniem porannego programu, Pytanie na Śniadanie. Tomasz jest również gospodarzem programu The Voice of Poland, a także najważniejszych i największych wydarzeń organizowanych przez TVP. Trzeba przyznać, że Kammel jest naprawdę dobry w tym, co robi. 

W mediach społecznościowych zaczęto jednak snuć domysły na temat jego odejścia z TVP. Dlaczego? 

Sara James oczarowała śpiewając hit The Weeknd! [ESKA Live]

Wszystko przez post, który prezenter zamieścił na Instagramie. Jest w nim zdjęcie, na którym przebrany jest za Pana Kleksa.

Wczoraj pojawiła się informacja, że chcą kręcić nową wersję Akademii Pana Kleksa. Tak tylko mówię…

napisał Tomek. Fani podchwycili temat. Sprawa zrobiła się głośna do tego stopnia, że fotkę Tomka skomentował  Maciej Kawulski, który obecnie szuka aktora, który mógłby zastąpić Piotra Fronczewskiego. 

Wreszcie jakaś ciekawa kandydatura

napisał. 

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Chcę jeszcze uratować moje małżeństwo. Bóg chce, żebyśmy ratowali nasze relacje. Muszę być blisko dzieci, jestem pastorem mojego domu. Kim jestem?
NAJNOWSZE