Irina Shayk i Bradley Cooper są razem?! Była na jego premierze, choć nie sama

2021-12-02 20:30 es

Irina Shayk i Bradley Cooper tworzyli jedną z najpiękniejszych par show-biznesu. Jednak film Narodziny gwiazdy i rzekomy omans z Lady Gagą pogrzebał ich miłość. Od niedawna mówi się jednak, ze Irina Shayk i Bradley Cooper chcą dać sobie kolejną szansę... I faktycznie modelka przyszła na premierę aktora! Jednak towarzyszyła jej Stella Maxwell!

Irina Shayk i Bradley Cooper tworzyli parę niemal idealną. Zaczęli się pokazywać razem w 2015 roku, wkrótce po tym, jak aktor zakończył związek z Suki Waterhouse, a modelka zerwała z Cristiano Ronaldo. Sprawy potoczyły się szybko, bo już rok później para spodziewała się narodzin dziecka!

Wszystko układało się dobrze aż do 2019 roku... Wówczas Bradley Cooper i Lady Gaga grali kochanków w głośnym filmie Narodziny gwiazdy. Grali? Pojawiło się mnóstwo plotek o ich romansie! Niedawno aktor zapewniał, że był to wyłącznie chwyt marketingowy, ale wątpliwości jest wiele. Było ich na tyle dużo, że para się rozstała.

Od niedawno krążą nowe pogłoski. Irina Shayk i Bradley Cooper znów widywani są razem. I ponoć nie chodzi tylko o wspólną opiekę nad dzieckiem...

Sara James oczarowała śpiewając hit The Weeknd! [ESKA Live]

Irina Shayk przyszła na premierę Bradleya Coopera

Bradley Cooper jest w dobrym momencie kariery. W Nowym Jorku odbyła się premiera jego nowego filmu - Nightmare Alley. Aktor dzielnie pozował na ściance. Ze wsparciem przyszła Irina Shayk!

Jej obecność wywołała prawdziwą eksplozję plotek. Przyszła wspierać byłego partnera? Czy to może jej obecny partner? Para nie pomagała rozwikłać tych zagadek, ponieważ nawet wspólnie nie pozowali.

Poza tym Irina Shayk nie przyszła sama. Towarzyszyła jej Stella Maxwell! Oficjalnie to tylko przyjaciółka. Jednak homoseksualna przyjaciółka... Panie nie szczędziły sobie czułości przed aparatami. A my przypominamy, że przed laty pojawiały się już plotki, jakoby miało je łączyć coś więcej...

Na naszych oczach tworzy się miłosny trójkąt?

NAJNOWSZE