Tom i Bill Kaulitz - bliźniacy podbili serce Heidi Klum! Rozróżniacie ich? [GALERIA]

2019-07-21 9:04

Heidi Klum od roku każdą wolną chwilę spędza w towarzystwie Toma Kaulitza z zespołu Tokio Hotel. Młody muzyk i modelka zakochali się w sobie niemal od pierwszego wejrzenia i dziś są już małżeństwem. Często dołącza do nich ekscentryczny brat-bliźniak Toma, Bill Kaulitz. Mimo innego stylu panowie wciąż są niemal nie do odróżnienia!

Gdy rok temu media ujawniły, że Heidi Klum romansuje z 16 lat młodszym Tomem Kaulitzem z Tokio Hotel, wielu jej fanów uznało, że to przelotna znajomość. Szybko okazało się jednak, że modelka i gitarzysta świetnie się dogadują i są właściwie nierozłączni! W lutym tego roku para wzięła w tajemnicy ślub, a jeszcze w sierpniu planuje drugą, tym razem huczną ceremonię z prawdziwego zdarzenia.

Heidi Klum cieszy się świetną relacją również z bratem bliźniakiem Toma, Billem Kaulitzem. Bracia rozpoczynali razem karierę w Tokio Hotel i do dziś koncertują na całym świecie. Lubią też spędzać razem czas poza sceną, dzięki czemu Bill i Heidi zdążyli się bardzo polubić.

Tom i Bill Kaulitz - rozróżnisz ich?

Bill i Tom Kaulitz dorastali w niemieckim Madgebergu. Gdy mieli zaledwie siedem lat, zaczęli pisać razem muzykę, a w wieku 10 lat założyli pierwszy zespół. Gdy zaczęli występować jako Tokio Hotel, podbili cały świat. Fanki podzieliły się wtedy na wielbicielki hip-hopowego Toma i emo Billa. Bracia do dziś są wierni swoim stylom i chyba wyłącznie dzięki temu jesteśmy w stanie ich rozróżnić ;)

>> Tom Kaulitz na wyjeździe kawalerskim przed ślubem z Heidi Klum! "Teraz wielkie wesele"

Zobaczcie wspólne zdjęcia braci Kaulitzów! Który z nich bardziej Wam się podoba?

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE