Tom Kaulitz na wyjeździe kawalerskim przed ślubem z Heidi Klum! "Teraz wielkie wesele"

2019-07-15 15:39
Heidi Klum, Bill Kaulitz, Tom Kaulitz
Autor: Rex Features/East News

Heidi Klum i Tom Kaulitz - wzorem Sophie Turner i Joe Jonasa - wzięli kilka miesięcy temu ślub w tajemnicy przed światem, a teraz planują wielkie, huczne wesele! Jak na prawdziwego przyszłego pana młodego przystało, Tom musiał się jednak najpierw wybawić na swoim wyjeździe kawalerskim. Za imprezę odpowiadał jego brat-bliźniak, Bill Kaulitz.

Już w sierpniu możemy spodziewać się kolejnych gwiazdorskich zdjęć w sukni ślubnej! Wszystko za sprawą Heidi Klum i Toma Kaulitza, którzy po potajemnym ślubie z lutego postanowili urządzić wesele z prawdziwego zdarzenia. Choć zatem formalnie modelka i jej o 16 lat młodszy chłopak są już małżeństwem, dopiero po sierpniowym ślubie naprawdę to odczują.

Na ślub Heidi Klum i Toma Kaulitza czekają wszyscy ich fani! Modelka i muzyk to kolejna para, która potwierdza, że spora różnica wieku nie musi przekreślać udanego związku.

>> Heidi Klum i Tom Kaulitz też wezmą drugi ślub! Jest data i miejsce

Tom Kaulitz na imprezie kawalerskiej

Zanim jednak Heidi Klum i Tom Kaulitz wezmą ślub we włoskim Capri - gdzie rok temu się w sobie zakochali - Tom Kaulitz został "porwany" przez brata-bliźniaka na wyjazd kawalerski. Bill Kaulitz zabrał Toma w towarzystwie kilku znajomych do Las Vegas, gdzie czekał na niego "brak snu"! Bill zorganizował wszystkie atrakcje, na które może liczyć przyszły pan młody - przelot odrzutowcem, wyścigi po plaży, impreza w basenie, paintball, nocne kluby, limuzyna... naprawdę działo się!

Cieszę się, że wróciliśmy w jednym kawałku. Teraz wielkie wesele! Nie mogę się doczekać - kocham cię!

- napisał Bill Kaulitz pod zdjęciami z wyprawy do Las Vegas.

Bill Kaulitz od początku gorąco kibicuje bratu w jego związku z Heidi Klum. Modelka i wokalista Tokio Hotel bardzo się polubili - dzięki czemu cała trójka często spędza razem czas, zwłaszcza, że Bill Kaulitz ma za sobą debiut w branży modowej, z którą Heidi związana jest od wielu lat.

Zobaczcie zdjęcia z wieczoru kawalerskiego!

NAJNOWSZE