Tom Hiddleston doprowadził fankę do orgazmu! Wystarczyło, że do niej mówił...

2019-09-18 19:26 kp
Tom Hiddleston
Autor: Rex Features/East News

Jeśli ktokolwiek z Was zastanawiał się dotąd, co takiego widziała w Tomie Hiddlestonie Taylor Swift, być może właśnie znalazł odpowiedź ;) Okazuje się, że brytyjski aktor ma umiejętności, których może pozazdrościć mu większość mężczyzn! Niezwykły magnetyzm i charyzma gwiazdora właśnie zostały potwierdzone...

Tom Hiddleston ma miliony fanek na całym świecie. Aktor zachwyca zarówno jako superbohater w filmach fantasy, jak i jako romantyk z Tylko kochankowie przeżyją. Urokowi Brytyjczyka uległa też Taylor Swift, która spędziła z nim kilka pięknych miesięcy w 2016 roku. Po głośnym romansie oboje uznali, że lepiej nie dzielić się z mediami swoim życiem prywatnym.

Dziś Tom Hiddleston bardzo dba o to, by tabloidy nie rozpisywały się na temat jego związków. Jedno jest pewne - jego magnetyzm niezmiennie działa na kobiety... nawet na odległość! Okazuje się, że nie trzeba być jego dziewczyną, by przeżywać za jego sprawą chwile uniesienia ;)

Tom Hiddleston doprowadził kobietę do orgazmu

Tom Hiddleston jest ostatnio zajęty przede wszystkim swoją rolą w sztuce Betrayal autorstwa Harolda Pintera, która jest jednocześnie jego debiutem na Broadway'u. Podczas jednego z przedstawień z jego udziałem w Jacobs Theater doszło do niezwykłej sytuacji. Świadkowie donoszą, że jedna z kobiet na widowni... miała orgazm!

Jeden z widzów opisał całą sytuację w sieci. Siedząca obok niego atrakcyjna kobieta około trzydziestki bardzo żywo reagowała na każde słowo, które Tom Hiddleston wypowiadał ze sceny.

Zauważyliśmy, że za każdym razem, gdy Tom Hiddleston mówił coś prowokującego, nasza koleżanka z rzędu wydawała głośny chichot, nieco poza rytmem z resztą publiczności.

- zaczął internauta.

W pewnym momencie opisywana kobieta zmieniła pozycję na fotelu, siadając bokiem do sceny. Już po chwili pozostała część publiczności mogła usłyszeć charakterystyczne odgłosy...

Niedługo potem mogłem usłyszeć, a mój towarzysz poczuł rytmiczne walenie w jego podłokietnik, przerywane sporadycznymi niskimi jękami i chichotami (nie głośno, ale kobiety przede mną odwracały się kilka razy ze zdziwionym wyrazem twarzy). Rytmiczne uderzenia stawały się coraz szybsze, aż w końcu pojawiło się jedno nieco głośniejsze „Ha” i wróciła do normalnej pozycji siedzącej, odchyliła głowę do tyłu i zamknęła oczy.

- czytamy w relacji widza.

>> Kylie Jenner w Playboyu: Seks z Travisem jest jeszcze lepszy po urodzeniu dziecka!

Myśleliśmy, że ten dziwny incydent się skończył, ale oto, gdy Tom Hiddleston zbliżył się do brzegu sceny i pocałował kobiecą postać, nasza koleżanka z rzędu ponownie zajęła pozycję i ponownie rozpoczęła proces, z kolejnym końcowym „Ha” i drzemką.

Dwa orgazmy bez schodzenia ze sceny? Trzeba przyznać, że Tom Hiddleston ma w sobie ten magnetyzm!

Bilety na spektakl już kupione? ;)

NAJNOWSZE