Tom Hanks zwyzywał swoich fanów

i

Autor: 247papsofficial / SplashNews.com/East News Tom Hanks zwyzywał swoich fanów

Tom Hanks zwyzywał swoich fanów! Szokujące nagranie trafiło do sieci

2022-06-17 19:01

Tom Hanks to jeden z najbardziej lubianych aktorów Hollywood, jednak ostatnio stracił cierpliwość do swoich fanów. Doszło do nieprzyjemnego incydentu, który został uwieczniony na nagraniu. Wideo okrążyło internet z prędkością błyskawicy.

Tom Hanks to jeden z najpopularniejszych aktorów w Hollywood. Gwiazdora takich hitów jak "Zielona mila", "Forrest Gump" i "Cast Away: Poza światem" już wkrótce ujrzymy w nowej głośnej produkcji - "Elvisie" w reżyserii Baza Luhrmana, gdzie zagrał menadżera legendarnego muzyka, pułkownika Toma Parkera. Niestety świętowanie premiery zakończyło się przykrym incydentem, a Tom Hanks... nawrzeszczał na swoich fanów i zgromadzonych reporterów. Co go tak rozwścieczyło?   

Tom Hanks zwyzywał swoich fanów - nagranie trafiło do sieci

Do zdarzenia doszło pod jedną z nowojorskich restauracji, gdzie Tom Hanks świętował premierę nowego filmu w towarzystwie żony Rity Wilson. Gdy para opuszczała lokal, zostali otoczeni przez tłum fanów. W pewnej chwili jeden z nich przypadkowo popchnął małżonkę aktora, która o mało nie upadła. Tom Hanks wpadł w szał i zaczął wrzeszczeć: Odpie*dolcie się! Odsuńcie się! Przewróciłeś moją żonę. Na nagraniu ze zdarzenia, które szybko wylądowało w sieci, słyszymy, jak jeden z fanów przeprasza żonę gwiazdora. Ten wsiadł jednak do samochodu i bez słowa odjechał. 

Elvis: kiedy premiera filmu?

Biografia Elvisa Presleya przybliży nam kulisy kariery legendarnego muzyka, jego współpracy z Tomem Parkerem, oraz małżeństwa z Priscillą Presley. W tytułowej roli wystąpił Austin Butler, a na ekranie towarzyszą mu między innymi Tom Hanks jako Tom Parker, Olivia DeJonge jako Priscilla Presley, Luke Bracey jako Jerry Schilling, Richard Roxburgh jako Vernon Presley, David Wenham jako Hank Snow, Kodi Smit-McPhee jako Jimmie Rodgers, oraz gwiazdor "Stranger Things" Dacre Montgomery w roli Steve'a Bindera. "Elvis" zawita na ekranach polskich kin już w piątek 24 czerwca 2022 roku.