Tom Felton w szpitalu! Miał wypadek podczas turnieju celebrytów

2021-09-24 17:20 es
Tom Felton
Autor: AP/Associated Press/East News

Tom Felton jest jedną z gwiazd, które biorą udział w celebryckim turnieju golfa. Niestety zawodnik musiał opuścić pole. Tom Felton trafił do szpitala! Podczas rozgrywek "doświadczył incydentu medycznego" i został przetransportowany pod opiekę specjalistów.

Tom Felton znany jest wszystkim z roli Draco Malfoya w serii filmów o Harrym Potterze. Czy wiedzieliście, że poza byciem aktorem jest również zapalonym golfistą?

Dlatego brał udział w meczu celebrytów Ryder Cup. Niestety Tom Felton doznał wypadku i został przetransportowany z pola golfowego w Wisconsin do szpitala!

ESKA XD #032 - PRZYSIĘGA, KOBIECE SAMOCHODY, LEWANDOWSKI, DRAKE

Tom Felton trafił do szpitala

Na polu golfowym Whistling Straits w Wisconsin odbywał się mecz celebrytów w ramach Ryder Cup. Jednym z uczestników była gwiazda serii filmów o Harrym Potterze, Tom Felton. Niestety nie dokończył rozgrywki.

Zamiast tego Tom Felton trafił do szpitala! Aktor zasłabł podczas gry i opuścił pole golfowe.

W dzisiejszym Ryder Cup Celebrity Match aktor i muzyk Tom Felton doświadczył incydentu medycznego na polu podczas udziału w Europie. Został przewieziony do miejscowego szpitala na leczenie. Nie są dostępne żadne dalsze szczegóły”.

Czytamy w oświadczeniu PGA of America.

Tom Felton grał w dwuosobowym zespole złożonym z gwiazd sportu i rozrywki. Zasłabł po rozegraniu 11 dołków z kolegą z drużyny Teemu Selanne, byłym zawodowym hokeistą.

Tom Felton
Autor: AP/Associated Press/East News

Zobacz też:

NAJNOWSZE