Dokument o Britney Spears na Netflixie. Jamie Spears ma się czego bać?

2021-09-23 20:28 es

Po głośnym dokumencie Framing Britney Spears historia gwiazdy znowu jest szeroko komentowana na świecie. Wokalistka stara się wydostać spod sądowej kurateli, którą sprawuje jej ojciec. Teraz dokument o Britney Spears wypuszcza również Netflix. Jamie Spears powinien się niepokoić?

Historia Britney Spears znowu jest tematem numer jeden. Po głośnym dokumencie Framing Britney Spears ruch #FreeBritney jeszcze bardziej przybrał na sile. Gwiazda od lat nie była tak blisko odzyskania ukochanej wolności.

Od 2008 roku piosenkarka jest pod prawną opieką ojca. To Jamie Spears decyduje o każdym dolarze, którego jego córka chce wydać.

Fani Britney Spears protestują i przychodzą pod budynki sądu. Czy dokument Netflixa jeszcze bardziej podniesie temperaturę?

ESKA XD #031 - FIGURA MODELKI/TANCERKI, REMIZA, NAJDŁUŻSZY STATEK KOSMICZNY

Dokument o Britney Spears na Netflixie

Do sieci trafił pierwszy oficjalny zwiastun dokumentu Netflixa o ubezwłasnowolnionej artystce. Nosi on tytuł Britney vs. Spears. Poruszona jest tam kwestia kurateli, trudnej kariery gwiazdy oraz jej sądowej batalii z ojcem o odzyskanie wolności.

Widzimy także fragmenty protestów zorganizowanych przez zwolenników ruchu #FreeBritney. To oni od dawna na Instagramie gwiazdy pisali, że jest zakładniczką amerykańskiego systemu prawnego.

Kiedy będzie premiera dokumentu o Britney Spears?

Data premiery dokumentu Netflixa nie jest przypadkowa... 28 września. To dzień przed kolejną datą rozprawy w sprawie ubezwłasnowolnienia Britney Spears.

Zdaje się, że Jamie Spears ma się czego obawiać. Po premierze Framing Britney Spears ludzie wyszli na ulicę. Nie wykluczone, że ponownie spotkają się pod budynkiem sądu 29 września z transparentami i okrzykami.

NAJNOWSZE