Tom Cruise skończył 59 lat! Genialny aktor czy zmanierowany celebryta? [ZAGŁOSUJ]

2021-07-03 14:02 kp
Tom Cruise
Autor: Rex Features/East News

Nie ma na świecie wielbiciela kina, który nie znałby Toma Cruise'a! Gwiazdor na stałe wpisał się do kanonu filmowego swoimi rolami z cyklu Mission Impossible i nie bez powodu ma dziś status mega-gwiazdy. Wcale nie jest jednak oczywiste, czy rzeczywiście wzbudza wśród fanów sympatię. W życiu prywatnym bowiem Tom Cruise jest wyjątkowo zagadkową postacią. Właśnie kończy 59 lat!

Tom Cruise nieprzerwanie od ponad 35 lat pojawia się w kolejnych produkcjach filmowych. Część z nich, jak Top Gun, Urodzony 4 lipca czy Wywiad z wampirem ma dziś już status kultowych. Mimo upływu lat aktor wciąż jest na szczycie - co więcej, wydaje się, że jego możliwości w świecie filmowym są coraz większe! Tomowi Cruise'owi po prostu nikt dziś nie podskoczy.

Na planie swoich kolejnych filmów Tom Cruise daje z siebie wszystko i tego samego wymaga od innych. Wystarczy wspomnieć o głośnej sprawie z końca ubiegłego roku, kiedy to na jaw wyszło, jak Tom Cruise wpadł we wściekłość na swoich kolegów z Mission Impossible 7, którzy narażali losy produkcji, łamiąc covidowe zasady. Na takie wyluzowanie w jego towarzystwie lepiej sobie nie pozwalać.

>> Tom Cruise krzyczał na ekipę filmową wcześniej? Tak wygląda praca przy Mission Impossible 7

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Tom Cruise skończył 59 lat

Media plotkarskie przez lata chętnie rozpisywały się też na temat życia prywatnego Toma Cruise'a. Gwiazdor zasłynął oczywiście jako jeden z najsłynniejszych wyznawców scjentologii, a jego poglądy wciąż wzbudzają kontrowersje. Po rozstaniu z gwiazdorem długo do równowagi wracała Katie Holmes - aktorka musiała podobno rodzić dziecko w całkowitej ciszy (takie są zalecenia scjentologów), a po rozwodzie przez lata nie wolno było jej pokazywać się z innym mężczyzną.

Dziś Tom Cruise kończy 59 lat i mimo kontrowersji jego pozycja w Hollywood jest niezachwiana. W końcu oglądanie go po raz kolejny w Mission Impossible 7 to sama przyjemność i czekają na nią miliony fanów gwiazdora.

Wy też do nich należycie?

Sonda
Co sądzisz o Tomie Cruise?
NAJNOWSZE