Tom Cruise na planie Mission Impossible 7

i

Autor: Cover Images/East News

Tom Cruise krzyczał na ekipę filmową wcześniej? Tak wygląda praca przy Mission Impossible 7

2020-12-22 13:59

Po tym, jak Tom Cruise wybuchł ostatnio na planie Mission Impossible 7, widząc jego kolegów łamiących zasady dystansu społecznego, fani zaczęli zastanawiać się, czy podnoszenie głosu na ekipę to częsta praktyka u gwiazdora. O tym, jak pracuje się z Tomem Cruise na co dzień opowiedziała teraz osoba pracująca z nim przy najnowszej produkcji.

Pandemia koronawirusa od miesięcy krzyżuje plany filmowców na całym świecie. Wiosną prace przy niemal wszystkich produkcjach zostały zawieszone, a gdy po kilku miesiącach ekipom udało się wrócić na plan, praca regularnie przerywana jest kolejnymi kwarantannami. Filmy tworzy się więc z opóźnieniem, co z kolei wpływa na zarobki całej branży i brak premier, które mogłyby zachęcić do powrotu do kin - gdy te zostaną już otwarte.

W warunkach pandemii nad nowym filmem pracuje też Tom Cruise. Aktor od kilku miesięcy próbuje nadrobić straty w pracy nad Mission Impossible 7 i wyjątkowo poważnie traktuje wszelkie zasady i obostrzenia. Ostatnio media obiegło nagranie, na którym wściekły aktor krzyczy na swoich współpracowników łamiących zasady dystansu społecznego na planie. Fani i koledzy z branży zaczęli zastanawiać się, czy Cruise nie przesadził - wiele osób przyznaje jednak, że nie dziwią się jego wybuchowi.

>> George Clooney broni wybuchu Toma Cruise'a! "To nie była przesada"

Sonda
Jak oceniasz jego reakcję?

Tom Cruise taki po prostu jest?

Teraz jeden z współpracowników Toma Cruise zdradził, czy aktor ma skłonności do tego typu zachowania na planie.

Trudno opisać, jak niesamowicie intensywny i skupiony jest na tym, aby każdy film był absolutnie najlepszy z możliwych. To „jego” filmy. Tom pomógł skonfigurować protokół COVID. Oczywiście bierze to do siebie, gdy protokół jest łamany. Przez wszystkie lata kręcenia serii Mission: Impossible nikt nawet nie słyszał, jak Tom podnosi głos. Zwykle koncentruje się na filmowaniu. Ten film jest jednak zupełnie inny. Musi pracować, upewniając się, że wszyscy są bezpieczni.

- powiedziała osoba, która pracowała z nim w Wielkiej Brytanii.

Tę wersję potwierdza inny informator magazynu People.

Jest perfekcjonistą i chce, aby inni poszli za jego przykładem. Całe życie Toma to jego praca. Kiedy widzi coś mniej niż profesjonalnego, chce to naprawić.

- czytamy.

Tom Cruise jest tym bardziej zestresowany, że premiera Mission Impossible 7 zaplanowana jest na listopad przyszłego roku. To wyjątkowo mało czasu zważywszy na warunki pracy.

Wybaczyliście mu jego wybuch?

Tom Cruise

i

Autor: Insidefoto/Sipa USA/East News
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE