Tom Cruise ma wysadzić most w Polsce. "Mission: Impossible" w Pilchowicach? Są protesty!

2020-07-31 9:39 mm
Tom Cruise wysadzi most w Polsce
Autor: PALACE LEE / SplashNews.com/East News, VIPHOTO/East News

Czy Tom Cruise wysadzi w Polsce most? W sieci pojawiły się informacje, że ekipa Mission: Impossible z Tomem Cruise w roli głównej chce kręcić część zdjęć w polskich Pilchowicach. Aktor miałby w tym miejscu wysadzić charakterystyczny most! Zdaniem jednych, Tom Cruise i jego ekipa zniszczą unikalny zabytek. Inni twierdzą, że most w Pilchowicach żadnym zabytkiem nie jest...

Co tam zdjęcia w kosmosie i Tom Cruise na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej! Znacznie większego zamieszania narobiły w Polsce doniesienia o tym, że Tom Cruise chce wysadzić most w Pilchowicach.

Według doniesień medialnych w mieście na Dolnym Śląsku ma powstać część zdjęć do kolejnej odsłony filmowej serii "Mission Impossible" z Tomem Cruise w roli głównej. Słynny aktor miałby w Polsce nakręcić sceny, w których wysadza w powietrze ponad 100-letni most w Pilchowicach.

Pomysł wysadzenia polskiego mostu przez Toma Cruise bardzo nie spodobał się wielu Polakom, w tym m.in. Annie Musze. Polska aktorka wybrała się do Pilchowic i zrobiła na tle mostu kilka zdjęć, które następnie zamieściła na swoim Insta Story oznaczając w postach amerykańskiego aktora.

a my mówimy:

Tom, IT IS IMPOSSIBLE!!!

#niemanatonaszejzgody

- napisała Anna Mucha.

CO DALEJ Z MOSTEM W PILCHOWICACH?

Czy Tom Cruise naprawdę wysadzi polski most? Sceny "Mission: Impossible" kręcone w Pilchowicach dojdą do skutku?

W sieci zrobiło się naprawdę gorąco - mnóstwo internautów protestuje przeciwko pomysłom, argumentując, że zbudowany w 1906 roku most to ważny zabytek i charakterystyczny punkt na mapie Dolnego Śląska. Są jednak i tacy, którzy twierdzą, że most w Pilchowicach nie jest już potrzeby, dlaczego więc Tom Cruise nie miałby go wysadzić...

A Wy co o tym myślicie? Dajcie znać, jakie jest Wasze zdanie na temat pomysłu wysadzenia mostu w Pilchowicach.

Most kolejowy w Pilchowicach
Autor: VIPHOTO/East News
NAJNOWSZE