Tom Cruise i Elon Musk nakręcą pierwszy film akcji w kosmosie! Pomogą NASA i SpaceX

2020-05-05 11:30 mw
Elon Musk i Tom Cruise
Autor: AP/Associated Press/East News, Rex Features/East News

Tom Cruise poleci w kosmos i nakręci tam pierwszy w historii kina film fabularny stworzony w przestrzeni kosmicznej! W realizacji projektu pomoże Elon Musk - miliarder i przedsiębiorca, szef koncernu Tesla i firmy SpaceX odpowiedzialnej między innymi za wypuszczenie w przestrzeń kosmiczną satelitów Starlink.

Złośliwcy, którzy w przeszłości nazywali Toma Cruise kosmitą, wreszcie będą mogli z radością krzyknąć: "A nie mówiłem!" Wiele wskazuje na to, że gwiazdor kultowej filmowej serii "Mission: Impossible" będzie pierwszym aktorem, który nakręci fabularny film akcji w przestrzeni kosmicznej!

A pomoże mu w tym ekscentryczny miliarder i przedsiębiorca, Elon Musk!

TOM CRUISE I ELON MUSK PRZEJDĄ DO HISTORII KINA

Amerykański serwis Deadline.com donosi, że Elon Musk pomoże w produkcji pierwszego w historii filmu fabularnego nakręconego w kosmosie. Główną gwiazdą produkcji ma być 57-letni Tom Cruise. W realizacji filmu pomóc ma amerykańska agencja kosmiczna NASA oraz firma SpaceX należąca do Elona Muska.

Na razie nie wiadomo jeszcze, co będzie fabułą filmu. Wiemy jedynie, że NIE BĘDZIE to kolejny film z cyklu "Mission: Impossible".

Wiadomość o planowanym pierwszym filmie akcji nakręconym w kosmosie zbiegła się z inną radosną informacją z życia Elona Muska. W poniedziałek 4 maja 2020 roku amerykański miliarder został po raz siódmy ojcem. Jego dziewczyna, piosenkarka Grimes urodziła syna.

Grimes i Elon Musk
Autor: AFP/EAST NEWS

Co słychać u gwiazd w czasie pandemii? Jak radzą sobie na kwarantannie? Sprawdź najnowsze plotki!

Hotplota.pl: Britney Spears chudnie, a Gigi Hadid tyje na kwarantannie; Emma Watson zakochana
NAJNOWSZE