To tu Selena Gomez nagrywa teraz nowe piosenki! Gwiazda pokazała wnętrze domu

2020-05-20 10:35 mw
Selena Gomez pokazała dom
Autor: instagram.com / Instagram

Jak mieszka Selena Gomez i co robi w czasie domowej izolacji? Gwiazda we współpracy z Instagramem przygotowała specjalny film, w którym pokazuje swój dom i tłumaczy, jak radzi sobie podczas kwarantanny. Piosenkarka pokazała też domowe mini-studio, w którym pracuje właśnie nad nowymi dźwiękami!

Selena Gomez to jedna z tych gwiazd, które od pewnego czasu starają się mówić otwarcie o problemach ze zdrowiem psychicznym. To bardzo ważny temat zwłaszcza teraz, kiedy wiele osób zmaga się z depresją i lękami z powodu izolacji wywołanej pandemią koronawirusa.

Selena Gomez, podobnie jak miliony ludzi na całym świecie, w ostatnich tygodniach mocno ograniczyła aktywność zewnętrzną. Gwiazda spędza wiele czasu w domowej izolacji, opuszczając swój apartament tylko w najważniejszych sprawach. Niestety takie zamknięcie często wywołuje negatywne skutki uboczne.

Jak im przeciwdziałać? Selena Gomez we współpracy z Instagramem przygotowała specjalny filmik, w którym opowiada użytkownikom o swoich codziennych domowych rutynach, które pozwalają jej zachować zdrowie psychiczne mimo odcięcia od świata zewnętrznego. Przy okazji artystka pokazała wnętrze swojego przytulnego domu, w tym domowe studio, w którym Selena właśnie przygotowuje nowe piosenki!

"TO TU NAGRYWAM PIOSENKI"

Jedną z najciekawszych rzeczy, jaką pokazała na swoim filmie Selena Gomez, jest umiejscowione w jej sypialni domowe mini-studio, w którym obecnie gwiazda przygotowuje nowe dźwięki.

W urządzeniu domowego studia Selenie Gomez pomógł jej inżynier dźwięku, Bart. Piosenkarka jest z nim w stałym kontakcie - Bart pomaga jej rozwiązywać problemy techniczne i służy merytoryczną pomocą w sprawach dotyczących nagrań dźwiękowych. 

Selena Gomez pokazała na filmie, jak radzi sobie z nagrywaniem wokali do nowych piosenek. Dzięki pomocy Barta gwiazda nauczyła się obsługi programu Pro Tools do rejestracji i edycji dźwięku, a niedaleko łóżka postawiła specjalny przenośny parawan z paneli dźwiękowych, które zapewniają odpowiednie wygłuszenie podczas nagrań. 

Zobaczcie, jak to wygląda w praktyce i posłuchajcie, jak Selena radzi sobie z wymuszoną samotnością w czasie zarazy.

Hotplota.pl: ślub Lady Gagi; Katy Perry nago; książka Emily Ratajkowski

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE