Tiger Woods jechał za szybko i nie znał drogi? "To bardzo niebezpieczne miejsce"

2021-02-24 15:25 mm
Tiger Woods - wypadek samochodowy
Autor: SplashNews.com/East News

Na jaw wychodzą kolejne szczegóły dotyczące wypadku znanego golfisty. Okazuje się, że Tiger Woods mógł nie znać drogi, którą jechał. W przeciwnym razie wiedziałby, że to bardzo niebezpieczne miejsce. Potwierdzają to okoliczni mieszkańcy.

Wypadek Tigera Woodsa to wciąż jeden z najszerzej komentowanych wątków w amerykańskiej prasie. Na jaw wychodzą kolejne szczegóły. Dziennikarze Fox 11 przeprowadzili rozmowę z mieszkańcami okolicy, w której golfista rozbił swój samochód. 

Dziennikarzom udało się dotrzeć do informacji, że Tiger Woods jechał prawdopodobnie na nagranie filmu do pobliskiego resortu. Golfista prawdopodobnie nie znał tej trasy, niewykluczone, że poruszał się z nawigacją. Auto Woodsa poruszało się w dół drogi, która uchodzi wśród okolicznych mieszkańców za wyjątkowo niebezpieczną.

Mógł nie znać tej okolicy i stracić panowanie nad samochodem [...]

Jadąc tą drogą łatwo się rozpędzić. Żeby być szczerą, kiedy byłam w szkole średniej dokładnie w tym miejscu dostałam trzy mandaty za przekroczenie prędkości

- mówi na antenie Fox 11 dziennikarka, która dorastała w okolicy.

Jej słowa potwierdza jeden z obecnych mieszkańców.

Dostałem tu mandat za prędkość kilka tygodni temu. Bardzo łatwo się tu rozpędzić, a dalej jest ostry zakręt, na którym można stracić kontrolę nad autem, jeśli nie wiesz, co tu jest

- opowiada mężczyzna.

Tiger Woods poważnie ranny w wypadku

Do wypadku Tigera Woodsa doszło na drodze Hawthorne Boulevard w Ranchos Palos Verdes na południe od Los Angeles. Zdarzenie miało miejsce we wtorek rano lokalnego czasu. Z ustaleń policji wynika, że znany golfista zjechał z drogi i zsunął się z wysokiego nasypu. Auto Tigera Woodsa przekoziołkowało i zatrzymało się dopiero w dole nasypu. Uszkodzenie samochodu uniemożliwiało sportowcowi wydostanie się na zewnątrz - aby pomóc Woodsowi wydostać się z auta, strażacy musieli użyć sprzętu do rozcinania blachy.

W wyniku wypadku Tiger Woods został poważnie ranny. Z relacji mediów wynika, że golfista natychmiast został poddany operacji nóg. Na razie lekarze nie wypowiadają się oficjalnie o jego stanie zdrowia.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016
NAJNOWSZE