The Weeknd znów z obitą twarzą! Zabandażowany i opuchnięty dziękował za nagrodę AMA 2020

2020-11-23 11:52 mm

The Weeknd znów to zrobił! Podczas niedzielnej gali America Music Awards 2020 kanadyjski muzyk kolejny raz pojawił się publicznie w bandażach. Znany z kilku poprzednich występów wizerunek nawiązujący do teledysku "Blinding Lights" wyraźnie przypadł artyście do gustu. The Weekend wyszedł na scenę z opuchniętą i zabandażowaną twarzą, aby odebrać statuetkę za najlepszy album R&B.

Trzeba przyznać, że stylizacja z teledysku "Blinding Lights" była bardzo udana, co zresztą docenili nie tylko fani - The Weeknd zgarnął za ten klip m.in. nagrodę na gali VMA. Nie sądziliśmy jednak, że Abel tak mocno przywiązał się do tej charakteryzacji!

The Weeknd znów pojawił się na oficjalnej gali z zabandażowanej głowie i z plastrami na opuchniętym nosie. Pobity muzyk odebrał nagrodę za najlepszy album R&B podczas niedzielnej gali American Music Awards 2020.

>> AMA 2020: Jennifer Lopez jak Beyonce! Fani pamiętają, jak Bey wystąpiła w 2014 roku

"Pobity" The Weeknd dziękuje za nagrodę

Złamany nos, podbite oko, zakrwawiona głowa ze szwami i cała twarz w bandażach - tak mniej więcej zaprezentował się The Weeknd podczas gali AMA 2020.

Podczas uroczystości kanadyjski muzyk miał szansę zgarnąć aż 8 statuetek, ale udało mu się to "tylko" w trzech przypadkach. The Weeknd otrzymał nagrodę dla najlepszego muzyka R&B oraz za najlepszą piosenkę i album tego gatunku.

ESKA XD EXTRA

Podczas gali AMA 2020 The Weeknd pojawił się też na scenie, wykonując dwa utwory: "In Your Eyes" oraz "Save Your Tears".

Zobaczcie zdjęcia "pobitego" The Weeknd z gali American Music Awards 2020.

Sonda
Lubisz kawałki The Weeknda?
NAJNOWSZE