The Voice Senior: Prowadzący, jurorzy, zasady… Wszystko, co musisz wiedzieć o nowym show!

2019-12-07 15:00 DR
The Voice Senior - prowadzący, jurorzy
Autor: TVP The Voice Senior - prowadzący, jurorzy

Niedawno zakończyła się kolejna już edycja programu The Voice of Poland, a Telewizja Polska już dzisiaj wyemituje pierwszy odcinek zupełnie nowego formatu. Chodzi o program The Voice Senior, w którym to właśnie starsze osoby będą mogły spełniać swoje marzenia o występach przed ogromną publicznością. Na czym polega program, kto go poprowadzi, kto znajdzie się w jury? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Takiego programu w Polsce jeszcze nie było. Jego uczestnikami będą bowiem tylko osoby, które ukończyły 60 lat. The Voice Senior może więc okazać się hitem zimowej ramówki TVP2. Jak zapowiadają organizatorzy najstarszą uczestniczką, której zmagania będziemy mogli zobaczyć na ekranach swoich telewizorów będzie … 77-latka! Ale konkretnie. Jakie są zasady The Voice Senior? Pierwszy etap to przesłuchania w ciemno. Podczas „blindów” zaśpiewa ponad dwadzieścia osób. Każdy z trenerów skompletuje drużynę składającą się z czterech osób. Łatwo więc policzyć, że do kolejnego etapu przejdzie 16 osób. Czy kolejne etapy show będą podobne do bliźniaczego formatu, czyli The Voice of Poland? Póki co nie wiadomo.

The Voice Senior: Prowadzący, jurorzy

Nie ma chyba bardziej charakterystycznej osoby jeżeli chodzi o tematykę seniorów niż Marta Manowska. To właśnie ona pojawi się u boku Tomasza Kammela w roli prowadzącej show. A co jeśli chodzi o jurorów. Tu zobaczymy gwiazdy, które w roli trenera The Voice mają już doświadczenie, ale nie tylko. Jurorami są: Alicja Majewska, Urszula Dudziak, Marek Piekarczyk i Andrzej Piaseczny.

Premiera programu The Voice Senior zaplanowana jest dzisiaj na 20:05 w TVP2. Będziecie oglądać?

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE