Doda na wyborach Miss Supranational 2019! Przyćmiła kandydatki? [ZDJĘCIA + WIDEO]

2019-12-07 13:04 nk
Doda na gali Miss Supranational 2019
Autor: Mateusz Jagielski/East News

Doda dała aż dwa niesamowite występy na wyborach Miss Supranational 2019! Podczas każdego z nich gwiazda zaprezentowała się w innej stylizacji. Obie były mega krótkie i świetnie podkreślały figurę artystki. Nie zabrakło oczywiście zdobień, błyskotek, trenów, gorsetów i peleryn - czyli wszystkiego tego, co Doda kocha. Jak wypadła? Oceńcie sami!

W piątek, 6 grudnia, w Katowicach odbył się konkurs Miss Supranational 2019. Wygrała go Anntonia Porsild z Tajlandii. Polka, Kamila Świerc, pozostała poza finałową piątką.

Galę Miss Supranational 2019 uświetniła miss królowa polskiego pop/rocka. Doda wystąpiła na scenie aż dwa razy, za każdym razem prezentując zupełnie nową stylizację - z makijażem i fryzurą włącznie!

Doda na gali Supranational 2019

Na ceremonii mogliśmy oglądać Dodę w wersji złotej i białej. Ta druga była zarezerwowana dla lirycznego utworu Nie Mam Dokąd Wracać, a kolor cennego kruszca towarzyszył medley'owi największych hitów światowej muzyki rozrywkowej w wykonaniu Doroty Rabczewskiej.

W której wersji Doda podoba Wam się bardziej? Subtelna czy przebojowa? Jedno jest pewne - obie stylizacje były bardzo seksowne i robiły wrażenie!

NAJNOWSZE