The Voice of Poland: Kreacja Edyty Górniak w półfinale wielu może zaskoczyć!

2020-11-28 22:11 RD
Edyta Górniak
Autor: Jan Bogacz / TVP

Edyta Górniak w The Voice of Poland dała się poznać jako osoba bardzo profesjonalna, ale zarazem ciepła. Zaskakiwała również swoimi kreacjami. Ta półfinałowa wielu zdziwiła. Dlaczego? Przeczytajcie więcej na hotplota.pl.

Edyta Górniak jest jedną z trenerek programu The Voice of Poland. To jeden z najpopularniejszych  programów muzycznych w naszym kraju. Dzięki udziałowi w nim wielu artystów zyskało ogromną popularność. Tak było chociażby w przypadku Sarsy, której kariera nabrała tempa właśnie po udziale w show Telewizji Polskiej. W obecnej edycji jedną z trenerek jest Edyta Górniak. Gwiazda dała się poznać jako ostra jurorka. Zwracała uwagę na najmniejsze niedociągnięcia, ale zarazem była bardzo ciepłą osobą, do której uczestnicy bardzo chętnie zwracali się z prośbami o porady. 

ESKA XD EXTRA

Edyta zaskakiwała również widzów swoimi kreacjami. Jedną z najbardziej odjechanych stylowe była ta, której elementy były dredy na głowie gwiazdy. Półfinałowa stylizacja jednak zupełnie różni się od pozostałych. Gwiazda postanowiła pokazać się z bardzo spokojnej, klasycznej strony. Proste włosy, koszula w pastelowym kolorze i zielone spodnie. To naprawdę klasa sama w sobie. Zobaczcie: 

NAJNOWSZE